Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Богомолець Ольга Вадимівна на Doc.ua

Богомолець Ольга Вадимівна

Доктор медичних наук
31рік досвіду
Ольга Вадимівна - дерматовенеролог і дерматоонколога, лікар вищої категорії, доктор наук. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шкіри, новоутворень шкіри, онкологічних захворювань шкіри, гемангіоми, судинних мальформацій, винних плям та ін.
  • Співавтор державного підручника для студентів-медиків «Дерматологія» – 2012; державного підручника «Неонатологія» (розділ «Пухлини шкіри дітей і новонароджених») – 2009
  • Автор понад 70 професійних публікацій в наукових та науково-популярних журналах в сфері теледерматології, онкодерматології
  • Автор курсів тематичного удосконалення для лікарів «Дерматоскопія новоутворень шкіри», «Діагностика та вибір тактики лікування при гемангіомах і гемангіомоподібних новоутвореннях шкіри», «Радіохвильове видалення новоутворень шкіри», «Кріодеструкція новоутворень шкіри», «Методи видалення новоутворень шкіри»
  • Автор 12 патентів України – лазеротерапія винних плям у дітей і дорослих, післяопераційних келоїдних рубців у дорослих, поствугрових гіпертрофічних і келоїдних рубців у підлітків; з теледерматології – дистанційної діагностики атипових родимок і раку шкіри, гемангіом, дистанційного навчання лікарів

Освіта

• З відзнакою закінчила Київський медичний інститут ім. О. О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» (1989)
  • Закінчила клінічну ординатуру на кафедрі шкірних та венерологічних захворювань Державного інституту підвищення кваліфікації лікарів – диплом лікаря-дерматовенеролога (1991)
  • Захистила кандидатську дисертацію на тему «Оротерапія алергодерматозів» (1993)
  • Закінчила факультет практичної психології Національного педагогічного університету України – диплом практичного психолога (2001)
  • Захистила докторську дисертацію на тему «Судинні мальформації: патогенез, діагностика, лікування» (2003)
  • Закінчила Національну медичну академію післядипломної освіти – диплом спеціаліста з організації охорони здоров'я (2008)

Курси

• Закінчила курс гістопатології шкіри 18 Всесвітнього Конгресу дерматологів, Нью-Йорк, США (1992)
  • Курс екологічної дерматології Пенсильванського Медичного Університету, Філадельфія, США (1993)
  • Курс дерматопатології в Інституті дерматопатології Бернарда Акермана при Університеті Томаса Джефферсона, Філадельфія, США (1994)
  • Курс медичного застосування лазерів в лікуванні судинних і пігментних захворювань шкіри, Бостон, США (1997)
  • Курс лазерної дерматології: високоінтенсивні лазери в дерматології; техніка лазерного шліфування; лікування судинних мальформацій, Амстердам, Нідерланди (1999)
  • Освітні програми Американської Академії Дерматології (2000-2001)
  • Курс лазерного термолізіса (2008)

Участь в асоціаціях

• Член European Academy of Dermatology and Venereology (з 1999 р. по т.ч.)

Виконувані процедури

• Діагностування меланоми та раку шкіри, родимок
  • Видалення родимок та новоутворень
  • Діагностика та лікування гемангіом
  • Лікування винних плям
  • Лікування куперозу
  • Дистанційна діагностика

Перевірені відгуки про лікаря

14 Відгуки
Анна 20 Квітень 2024
Консультація пройшла дуже гарно, лікар виконала свою роботу на відмінно. Назначила доволі діієве лікування, яке почало уже допомагати.
Меланія 16 Квітень 2024
Дуже сподобалось як лікарка поставила діагноз, розказала подальше лікування для моєї дитини. Я була дуже задоволена.
Ніна 20 Січень 2024
Кваліфікований лікар та спеціаліст, на усі запитання, що задавали отримали зрозумілі відповіді, на мій розсуд була надана правильна допомога, надалась повна інформація. Усе сподобалось.
Юлія 07 Грудень 2023
Пройшла дуже гарно онлайн консультація. Я на неї чекала з нетерпінням.  Мені пропонували іншого лікаря, але Ольга Вадимівна мала час і прийняла мене, я дуже рада. Я до неї дуже бажала попасти на консультацію. Я дуже  задоволена. Дякую.
Ірина 18 Січень 2022
Ольга Вадимовна оказалась очень квалифицированным специалистом, который разъясняет нормальным, понятным языком, она входит в положение больного и старается помочь. Я осталась очень довольна визитом и рекомендую этого врача всем.