Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Богомолець Ольга Вадимівна на Doc.ua

Відгуки про Богомолець Ольга Вадимівна

Доктор медичних наук
Консультація від1500 грн
Ольга Вадимівна - дерматовенеролог і дерматоонколога, лікар вищої категорії, доктор наук. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шкіри, новоутворень шкіри, онкологічних захворювань шкіри, гемангіоми, судинних мальформацій, винних плям та ін.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 15 відгуків

Кіра 15 Травень 2024
Лікарка чудова, консультацією задоволені, отримали потрібну інформацію, дякую.
Анна 20 Квітень 2024
Консультація пройшла дуже гарно, лікар виконала свою роботу на відмінно. Назначила доволі діієве лікування, яке почало уже допомагати.
Меланія 16 Квітень 2024
Дуже сподобалось як лікарка поставила діагноз, розказала подальше лікування для моєї дитини. Я була дуже задоволена.
Ніна 20 Січень 2024
Кваліфікований лікар та спеціаліст, на усі запитання, що задавали отримали зрозумілі відповіді, на мій розсуд була надана правильна допомога, надалась повна інформація. Усе сподобалось.
Юлія 07 Грудень 2023
Пройшла дуже гарно онлайн консультація. Я на неї чекала з нетерпінням.  Мені пропонували іншого лікаря, але Ольга Вадимівна мала час і прийняла мене, я дуже рада. Я до неї дуже бажала попасти на консультацію. Я дуже  задоволена. Дякую.
Ірина 18 Січень 2022
Ольга Вадимовна оказалась очень квалифицированным специалистом, который разъясняет нормальным, понятным языком, она входит в положение больного и старается помочь. Я осталась очень довольна визитом и рекомендую этого врача всем.
анжена 14 Грудень 2021
Максим 27 Липень 2021