Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог Багатько Ольга Володимирівна на Doc.ua

Багатько Ольга Володимирівна

21рік досвіду
Ольга Володимирівна - фахівець в акушерстві, гінекології, репродуктології. Володіє допоміжними репродуктивними технологіями. Проводить профілактику, терапію гінекологічних захворювань, спостереження вагітних.
50% знижки на первинну консультацію реподуктолога
-50% знижки на візит до репродуктолога.
00:36:20
Фертильний check-up в Мати та дитина
Консультація репродуктолога, Антимлюлерів гормон, Фолікулостимулюючий гормон, УЗД діагностика органів малого тазу
50% знижки на первинну консультацію вагітної
Наші акушери-гінекологи, готові вам допомогти з усіма питаннями та потребами, пов'язаними з вагітністю. Пропонуємо вам першу консультацію у наших акушерів гінекологів зі знижкою 50%! Майбутні батьки заслуговують на якісну та індивідуальну медичну підтримку під час вагітності. Наша команда професіоналів зрозуміє ваші потреби та відповість на всі ваші запитання, щоб забезпечити вам безпечну та комфортну вагітність. Зателефонуйте нам вже сьогодні, щоб записатися на консультацію та скористатися знижкою 50%. Довірте нам свою вагітність, і ми зробимо все можливе, щоб зробити цей період особливим та безпроблемним для вас і вашої дитини.
Первинна консультація акушера-гінеколога за 1 грн
Отримайте первинну консультацію лікаря акушера-гінеколога всього за 1 грн. Медичний центр ""Мати та дитина"" веде вагітність майбутніх мам, при заключенні договору на ведення, перша консультація всього за 1 грн. Ми розробили програми введення вагітності для кожного можливого випадку, турбуємось про вас комфорт, акція діє у будь-якому нашому центру.
50% знижки на первинну консультацію гінеколога
Клініка Мати та Дитина пропонує отримати консультацію гінеколога зі знижкою 50%.