Лікар УЗД-фахівець Босий Олег Анатолійович на Doc.ua

Босий Олег Анатолійович

Консультація від625 грн
Лікар проводить широкий спектр ультразвукових обстежень: щитовидна залоза, органи черевної порожнини - печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки, сечовий міхур, передміхурова залоза, молочна залоза, судини, лімфатичні вузли та ін.
Гінекологічний check- up в DOCTOR & ME
Гінекологічний Check Up - це комплексне обстеження жіночого здоров'я. На стан жіночого здоров'я впливають різні фактори, серед яких: стреси, наявність шкідливих звичок, спосіб життя, спадковість, погана екологія, особливості нервової системи і обміну речовин, вік. На особливу увагу заслуговує жіноча статева система, адже навіть незначні стресові ситуації можуть порушити баланс гормонів в організмі. Регулярні обстеження у гінеколога необхідно проходити мінімум раз на рік навіть при відсутності скарг. Програма гінекологічного чекапа розроблена з урахуванням особливостей жіночого організму і дозволяє проконтролювати стан жіночого здоров'я, репродуктивної системи, виявити ризики гінекологічних захворювань і попередити їх розвиток, отримати індивідуальні рекомендації щодо подальшого лікування та збереження здоров'я.
Check-up З турботою про найцінніше в DOCTOR & ME
Синдром подразненого кишківника (СПК) – це комплекс функціональних розладів кишківника, які тривають не менше 12 тижнів за відсутності інших захворювань. Лікарі нашого центру допоможуть Вам у вирішенні цієї проблеми.
Check-up Все буде Україна в DOCTOR & ME
Постійна знижка для військових, ЗСУ, УБД
08:35:42
Урологічний чек-ап від клініки «Лікар і я» (DOCTOR & ME)
Медичний центр «Лікар і я» (DOCTOR & ME) - пропонує пройти Урологічний чек-ап зі знижкою в 12%!