Лікар Невролог Антоненко Оксана Олександрівна на Doc.ua

Антоненко Оксана Олександрівна

Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких захворювань, як вертеброгенна патологія, гостра судинна патологія (ГПМК, ТІА, ППМК), хронічна судинна патологія (ДЕП, ГЕ, енцефалопатії), полінейропатія, нейропатія, гангліоніт, герпет та безсудомні синдроми.

Освіта

• 1994-2000 – Запорізький державний медичний університет. Медичний факультет, спеціальність «Лікувальна справа».

• 2000-2001 - Запорізький державний медичний університет. Інтернатура, спеціалізація «Неврологія».
  • 2002 – Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Щупика, спеціалізація «Дитяча неврологія»

Курси

• 2001 спеціалізація «Неврологія», сертифікат ЗМ №03240, м. Запоріжжя;
  • 2002 спеціалізація «Дитяча неврологія», сертифікат №792, м. Київ;
  • 2008 стажування з дитячої неврології, НМАПО, м. Київ;
  • 2008 ПАЦ «Неврологія», ЗМАПО, м. Запоріжжя;
  • 2008 ТУ «Актуальні питання дитячої неврології», НМАПО, м. Київ;
  • 2010 ПАЦ «Дитяча неврологія», НМАПО, м. Київ;
  • 2011 ТУ «Особливості анестезії та ІТ в нейрохірургії та неврології», НМАПО, м. Київ;
  • 2012 ТУ «ММД у дітей», НМАПО, м. Київ;
  • 2013 ПАЦ «Неврологія», ЗМАПО, м. Запоріжжя;
  • 2014 ПАЦ «Дитяча неврологія», НМАПО, м. Київ;
  • 2017 ТУ «Судинні та дегенеративно - дистрофічні захворювання нервової системи», ЗМАПО, м. Запоріжжя;
  • 2018 ПАЦ «Неврологія», ЗМАПО, м. Запоріжжя;
  • 2019 ТУ «Медико – соціальна реабілітація дітей з обмеженням життєдіяльності», НМАПО, м. Київ;
  • 2021 ТУ «Організація та проведення медичних оглядів і експертиз працюючого населення», ЗМАПО, м. Запоріжжя.

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Огляд
  • Призначення лікування

Перевірені відгуки про лікаря

9 Відгуки
Олександра 19 Квітень 2024
Сподобалась лікарка - виявилась високопрофесійною.
Олена 07 Березень 2024
Я дуже задоволена роботою лікаря. Лікар гарно все пояснила та доступно все розказала. Тому я дуже задоволена візитом і лікарем теж.
Ольга 05 Березень 2024
Доктор очень приятная. Оксана Александровна очень хорошо меня приняла, очень внимательно отнеслась к моей проблеме, все обсудили, доктор сделала назначения, а дальше будем наблюдать результат лечения. Я осталась довольна консультацией
Тетяна 27 Лютий 2024
Задоволена прийомом, лікарка кваліфікована, надала мені потрібні рекомендації, дякую.
Ярослав 23 Листопад 2023
Все пройшло добре