Лікар Невролог Антоненко Оксана Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Антоненко Оксана Олександрівна

Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких захворювань, як вертеброгенна патологія, гостра судинна патологія (ГПМК, ТІА, ППМК), хронічна судинна патологія (ДЕП, ГЕ, енцефалопатії), полінейропатія, нейропатія, гангліоніт, герпет та безсудомні синдроми.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Олександра 19 Квітень 2024
Сподобалась лікарка - виявилась високопрофесійною.
Олена 07 Березень 2024
Я дуже задоволена роботою лікаря. Лікар гарно все пояснила та доступно все розказала. Тому я дуже задоволена візитом і лікарем теж.
Ольга 05 Березень 2024
Доктор очень приятная. Оксана Александровна очень хорошо меня приняла, очень внимательно отнеслась к моей проблеме, все обсудили, доктор сделала назначения, а дальше будем наблюдать результат лечения. Я осталась довольна консультацией
Тетяна 27 Лютий 2024
Задоволена прийомом, лікарка кваліфікована, надала мені потрібні рекомендації, дякую.
Ярослав 23 Листопад 2023
Все пройшло добре
Арсеній 07 Листопад 2023
Олександр 31 Жовтень 2023
Лікар дуже допоміг, проконсультувала, відповіла на всі питання, максимально інформативна консультація.
Олег 29 Вересень 2023
Прекрасный врач, прекрасное обслуживание, внимательная, профессионально расположена к пациенту, никаких нареканий к работе нет. Все было очень хорошо, прием мне очень понравился
Катерина 10 Травень 2023