Шарма Наталія Адамівна

Шарма Наталія Адамівна

Лікар вищої категорії
23 років досвіду
Дорослі
Акушер-гінеколог, займається проблемами жіночого безпліддя і супутніми порушеннями в жіночому організмі. Лікар володіє сучасними допоміжними репродуктивними технологіями. Проводить лікування різних патологічних процесів в жіночій репродуктивній системі
Академія вашого здоров'я на м. Чернігівська
ул. Красногвардейская, 12 (ул. Гната Хоткевича, 12)на карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Нд 01 Серпень Пн 02 Серпень Вт 03 Серпень
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Наукова діяльність, друковані статті:

• «Особливості допоміжних репродуктивних технологій у пацієнток з мномлерованними анатоміями» - журнал «Здоров'я жінки» № 8 (54) ст. 182-185 (2010)
  • «Карциносаркоми матки етапи діагностики і лікування» - журнал «Здоров'я жінки» № 4 (110) (2016)
  • «Лейоміосаркома матки - принципи діагностики та лікування» - журнал «Здоров'я жінки» № 5 (111) (2016)

Освіта

• Тернопольский медицинский институт имени академика И. Я. Горбачевского по специальности «Лечебное дело» (1994)
  • Национальная медицинская академиюя последипломного образования имени П. Л. Шупика, интернатура по специальности «Акушерство и гинекология» (1997)
  • Национальная медицинская академия последипломного образования имени П. Л. Шупика, клиническая ординатура по специальности «Акушерство и гинекология» (2005)

Курси

• «Наукові основи управління в охороні здоров'я» НМАПО ім. П. Л. Шупика (2005)
  • «Ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології» НМАПО ім. П. Л. Шупика (2006)
  • «Актуальні питання репродукції людини» НМАПО ім. П. Л. Шупика (2008)
  • «Основи репродуктології» НМАПО ім. П. Л. Шупика (2014)
  • «Невідкладна допомога та інтенсивна терапія в акушерстві та гінекології» НМАПО ім. П. Л. Шупика, кафедра анестезіології та акушерської реанімації (2016)
  • «УЗД в акушерстві та гінекології» НМАПО ім. П. Л. Шупика,кафедра акушерства, гінекології та репродуктології (2016)
  • Учасник Програми французько-українського обміну фахівців в області охорони здоров'я і фармакології
  • Учасник школи ендокринної гінекології «Гармонія гормонів - основа здоров'я жінки» на базі ДУ Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України
  • Навчання на семінарі «Сучасні аспекти фармакотерапії із застосуванням комплексних гомеопатичних і фітопрепаратів»

Виконувані процедури

• Кольпоскопія
  • Радіохвильова терапія
  • Лазерна вапоризація
  • Аргоноплазмова вапоризація
  • Кріодеструкція
  • Конізация
  • Вакцинація від раку шийки матки
  • Ведення вагітності
  • Гістероскопія
  • Введення і видалення внутрішньоматкових спіралей

Перевірені відгуки про лікаря

147 Відгуки
Виталина 17 Січень 2021
Все было хорошо, прием понравился, доктор компетентна
Юлия 29 Квітень 2020
Уже в который раз обращаюсь к Наталье Адамовне. Очень внимательный и компетентный врач. Все объясняет понятно. Рекомендую!
Кіра 11 Листопад 2020
Компетентно підійшла до моєї проблеми та була зі мною ввічлива. Задоволена лікарем
Олена 25 Жовтень 2020
Доктор очень внимательный, делает полный осмотр. Дает весь объем информации. Все объясняет. Очень хороший доктор. Она мне очень понравилась. Все было сделано. И сам доктор очень приятный человек.
Олеся 29 Вересень 2020
Мне все понравилось, доктор очень внимательная. Разъяснила мне все. Доступно, как человеку который не связан грубо говоря с медициной. Мне все объяснила, какие причины, последствия. На все вопросы ответила мне. Очень грамотно объяснила мне по поводу лечения.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ