Лікар Невролог Пянтковська Наталія Сергіївна на Doc.ua

Пянтковська Наталія Сергіївна

Наталія Сергіївна спеціалізується на лікуванні всього спектру неврологічних, генетичних і епілептичних патологій. Займається лікуванням аутизму, генералізованого тривожного розладу, дитячого церебрального паралічу, заїкання, неврастенії, тиків і ін. Проводить сеанси краніосакральної терапії
  • Сертифікат «Краніосакральна терапія» (2004)
  • Цикл «Електронейроміографія» (2004)
  • Підвищення кваліфікації(2011)
  • Асоціація фахівців нейроімунологія, іммунотерапевтів і нейрореабілітологів
  • Консультативний прийом (консультація, огляд, оцінка результатів функціональних і лабораторних обстежень, складання плану лікування і дообстеження, корекційна робота, спостереження в динаміці)
  • Краніосакральна терапія

Освіта

• Одесский государственный медицинский университет, «Педиатрия» (2002)
  • Одесский психоаналитический институт, специалист с клинического, группового и теоретического психоанализа (2003)

Курси

• Сертифікат «Краніосакральна терапія» (2004)
  • Цикл «Електронейроміографія» (2004)
  • Підвищення кваліфікації(2011)

Перевірені відгуки про лікаря

46 Відгуки
Кривдюк 13 Грудень 2021
Кирилл 22 Листопад 2021
Лікарка дуже гарна, сподобалася. Рекомендую.
Марина 15 Листопад 2021
Будучи и сама врачом, могу судить, что Наталья Сергеевна грамотный специалист. Визит к ней мне понравился.
Владислав 03 Листопад 2021
Направлено до клініки
Аноним 01 Листопад 2021
Все пройшло ніби на рівні, але мене хвилює те, що лікар виписала самі дорогі ліки. І МРТ та УЗД серця тільки в тих клініках проходити, де вона понаписувала. У нас є УЗД серця, яке зроблене недавно. Воно зроблене також в платній клініці, але лікар сказала, що воно не дійсне. Але чому? Я не зрозуміла!