Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Лага Наталія Петрівна на Doc.ua

Відгуки про Лага Наталія Петрівна

Займається діагностикою та лікуванням раку шкіри, в роботі використовує систему штучного інтелекту FotoFinder, проводить видалення новоутворень радіохвильовим, лазерним методом, кріодеструкцію, Панч, шейв-біопсію. Займається комплексною терапією патологій шкіри, волосся, нігтів.

Перевірені відгуки про лікаря 544 відгуки

Настя 01 Жовтень 2021
Яна 15 Вересень 2021
Алексей 14 Вересень 2021
На прийомі у лікаря були присутні два практиканти. Я розумію, що це потрібно, але про це треба попереджати.  Коли вартість консультації найвища в Києві, для такого класу спеціаліста, тому це було не дуже комфортно і незручно. Лікар, ще не вислухавши мене до кінця, почала мені пропонували один конкретний препарат, який вона дуже-дуже радила, що для мене було дуже підозріло. Я ще не здав потрібні аналізи, але мені пропонували цей препарат, який зробить моє життя кращим. Мені запропонували зробити ще діагностику, не попередив, що це буде додаткові кошти, на касі мене це дуже здивувало
Наталія 10 Серпень 2021
Мені прийом сподобався. Лікар дуже уважна і все зрозуміло пояснює
Катерина 16 Липень 2021
Ольга 15 Червень 2021
Мирослава 07 Травень 2021
Татьяна 04 Травень 2021
Мене все задовільнило. Лікар відповідає своїй категорії, дуже приємна лікар.
Илья 09 Квітень 2021
Виталий 09 Квітень 2021
Не  понравилось, что у доктора стандартный подход, а не индивидуальный.