Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Лага Наталія Петрівна на Doc.ua

Лага Наталія Петрівна

Займається діагностикою та лікуванням раку шкіри, в роботі використовує систему штучного інтелекту FotoFinder, проводить видалення новоутворень радіохвильовим, лазерним методом, кріодеструкцію, Панч, шейв-біопсію. Займається комплексною терапією патологій шкіри, волосся, нігтів.
  • Наталя Петрівна бере активну участь в науково-практичних конференціях, семінарах і майстер-класах, є головним лікарем дерматологічної клініки.

Освіта

• Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, спеціалізація - лікувальна справа (2002)
  • Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, інтернатура, спеціалізація - дерматовенерологія (2003)

Курси

• 2017 р. – сертифікат «Сучасна діагностика і лікування волосся», НМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • 2015 р. – тематичне вдосконалення « Клінічна діагностика і лікування сифілісу», Національна медична академія НМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • 2013 р. – сертифікат лікаря-спеціаліста з організації та управління охороною здоров'я, Національна медична академія НМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • 2013 р. – тематичне вдосконалення «Сучасна діагностика та лікування шкірних та венеричних хвороб»;
  • 2013 р. – предатестаційний цикл по дерматовенерології, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л.Шупика;
  • 2013 р. – тематичне вдосконалення « Актуальні питання дерматокосметології»;
  • 2012  г. – тематичне вдосконалення «Дерматоонкологія», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2012 р. – спеціальний курс по програмі «Класичний масаж лиця», м. Київ;
  • 2011 р. – навчання по курсу «Волюметрична корекція особи-моделювання та реконструкція Hyaluronika».

Участь в асоціаціях

• Українська академія дерматовенерології (УАДВ);
  • Українська академія лікарів дерматовенерологів і косметологів (УАВДВК).

Виконувані процедури

• дерматоскопія;
  • трихоскопія;
  • фототрихограма;
  • видалення новоутворень шкіри (методом кріодеструкції, радіохвильовим ножем, електрокоагулятором);
  • біопсія шкіри;
  • ін'єкційна косметологія:
    • контурна пластика: всі препарати компаній Allergan (США), Teoxane (Швейцарія);
    • мезотерапія: Meso-Wharton (США), біоревіталізація, Filorga (Франція), Aesthetic Dermal (Іспанія);
    • біоревіталізація: Allergan (США), Teoxane (Швейцарія), Phytogen (Італія);
    • плазмоліфтинг (авторська методика).

Перевірені відгуки про лікаря

544 Відгуки
Маріана 30 Вересень 2022
Лікарка дуже хороша людина. Вона ідеально відповіла на всі мої запитання, була до мене дуже уважною, сконцентрована на проблемі, завдяки великому досвіду їй було легко поставити мені діагноз. Я дуже їй вдячна за допомогу
вячеслав 11 Лютий 2022
Вячеслав 26 Січень 2022