Лікар Терапевт, Сімейний лікар Чубенко Наталія Іванова на Doc.ua

Чубенко Наталія Іванова

Сімейний лікар загальної практики надає кваліфіковану лікувально-діагностичну допомогу в усіх випадках захворювань (ГРВІ та різні простудні захворювання, хвороби серцево-судинної системи і шлунково-кишкового тракту, неврологічні проблеми і т. д.). Визначає і застосовує об'єктивні методи обстеження

Освіта

• Полтавський медичний стоматологічний інститут, лікувальна справа, 1987 р
  • Тернопільський медичний інститут, інтернатура “Лікувальня справа, терапія”, 1988р.
  • Тернопільська державна медична академія ім.І.Я.Горбачевського спеціалізація Загальна практика-сімейна медицина 1999р.

Курси

2023 рік:

• Друга науково-практична конференція «Мультидисциплінарний підхід до ведення пацієнтів з метаболічними порушеннями»
  • семінар БПР «Аритмологія – це просто. Навчання без кордонів»
  • семінар «Укрмедінфо. Основи необхідного для медичної практики».
  • семінар «Респіраторний синдром в клініці інфекційних хвороб. Сучасні методи профілактики та лікування»
  • семінар БПР «Сезонні загострення захворювань в практиці сімейного лікаря»
  • семінар БПР «Сучасний менеджмент артеріальної гіпертензії за рекомендаціями ESH 2023 року»

Лікування захворювань

• Консультативний прийом
  • Збір анамнезу
  • Діагностика
  • Оформлення лікарняного листа
  • Надає кваліфіковану лікувально-діагностичну допомогу в усіх випадках захворювань (ГРВІ та різні простудні захворювання, хвороби серцево-судинної системи і шлунково-кишкового тракту, неврологічні проблеми і т. д.)

Перевірені відгуки про лікаря

22 Відгуки
Володимир 02 Квітень 2024
Приємна лікарка, видається максимально професіним у своїй справі фахівцем, можу сміливо рекомендувати та сам звернуся і надалі, в разі потреби.
Аліна 17 Лютий 2024
Все сподобалось
Антон 13 Лютий 2024
Був у терапевта на прийомі, все пройшло досить добре, гарна лікарка, я задоволений, дякую.
Альона 19 Грудень 2023
Сподобався візит до лікаря.
Направлено до клініки
Діана 07 Листопад 2023
:Взагалі лікар не сподобалась, тому що я прийшла з температурою, мені так і не пояснили що зі мною, послухали мене на хрипи, наче хрипів немає, температура вже місяць тримається, подивилися горло, наче краснувате, лікар допитувалась чи є нежить. в мене його не було, взагалі моє враження не сподобався лікар. Так лікар дав направлення. я прийшла з аналізами КТ, в мене є висновок з того КТ. вона допомогла мені в направленні до відповідних спеціалістів, за це я їй дякую, а так підхід мені не дуже, повторно не прийду до цього лікаря