Лікар Терапевт, Сімейний лікар Чубенко Наталія Іванова на Doc.ua

Відгуки про Чубенко Наталія Іванова

Сімейний лікар загальної практики надає кваліфіковану лікувально-діагностичну допомогу в усіх випадках захворювань (ГРВІ та різні простудні захворювання, хвороби серцево-судинної системи і шлунково-кишкового тракту, неврологічні проблеми і т. д.). Визначає і застосовує об'єктивні методи обстеження

Перевірені відгуки про лікаря 22 відгуки

Володимир 02 Квітень 2024
Приємна лікарка, видається максимально професіним у своїй справі фахівцем, можу сміливо рекомендувати та сам звернуся і надалі, в разі потреби.
Аліна 17 Лютий 2024
Все сподобалось
Антон 13 Лютий 2024
Був у терапевта на прийомі, все пройшло досить добре, гарна лікарка, я задоволений, дякую.
Альона 19 Грудень 2023
Сподобався візит до лікаря.
Направлено до клініки
Діана 07 Листопад 2023
:Взагалі лікар не сподобалась, тому що я прийшла з температурою, мені так і не пояснили що зі мною, послухали мене на хрипи, наче хрипів немає, температура вже місяць тримається, подивилися горло, наче краснувате, лікар допитувалась чи є нежить. в мене його не було, взагалі моє враження не сподобався лікар. Так лікар дав направлення. я прийшла з аналізами КТ, в мене є висновок з того КТ. вона допомогла мені в направленні до відповідних спеціалістів, за це я їй дякую, а так підхід мені не дуже, повторно не прийду до цього лікаря
Максим 19 Вересень 2023
Максим 16 Вересень 2023
Гарний лікар, приємний в спілкуванні
Олена 21 Лютий 2023
Наталия 03 Лютий 2022
Наталія Іванівна мені сподобалось - усе доступно розказала, пояснила, надала усе на що я розраховувала. Ще звертатимусь до неї. Рекомендую.
Людмила 26 Січень 2022
Візит повністю влаштував, за потребою буду звертатись ще. Рекомендую.
1 2 3