Лікар Мануальный терапевт, Невролог Сулейманов Михайло Захіровіч на Doc.ua

Сулейманов Михайло Захіровіч

Лікар на практиці використовує власну методику лікування. Її універсальність полягає у комплексному лікуванні пацієнта, що призводить до досягнення позитивних результатів за короткий термін. Основний напрямок лікаря як невролога та мануального терапевта полягає у вузькоспрямованому, спеціалізованому лікуванні неврологічних проявів остеохондрозу хребта та суглобів, а також проведенні реабілітації.

Освіта

• 1991 р. Луганський медичний університет, “Лікувальна справа”.
  • 1991 р. ЦОЛІУВ “Мануальна терапія”.
  • 1998 ХІУВ “Рефлексотерапія”.
  • 1999 ХІУВ “Неврологія”.
  • 2001 р. РМАПО "Мануальна терапія".
  • 2005 ДонМІ, ПАЦ «Неврологія».
  • 2019 р. Міністерство оборони України, Українська військово-медична академія, “Неврологія”.
  • 2022 р. Міністерство охорони здоров'я України, НУОЗ ім. П.Л. Шупика, «Фізична та реабілітаційна медицина».

Курси

• Військово-медична академія. м. Київ«Неврологія» (2016)

Виконувані процедури

• мануальна діагностика;
  • мануальна терапія хребта, суглобів (плечових, ліктьових та інших);
  • акупунктура (рефлексотерапія);
  • ПІР (постизометрична релаксація);
  • МЕТ (м'язово-енергетичні техніки);
  • комплексні вправи з Хатха-йоги;
  • ЛФК, спеціальний комплекс вправ.

Перевірені відгуки про лікаря

4 Відгуки
Лілія 26 Січень 2024
Можу оцінити на найвищий бал, дуже кваліфікований лікар, мені все сподобалося, звертатимуся та рекомендуватиму.
Тетяна 15 Січень 2024
Лікар дуже професійний. Лікар ознайомився з висновком, відразу визначив проблему і рекомендував звернутися до лікаря іншої спеціальності, професійно все прокоментував, все роз'яснив, зауважень не було
Наталія 03 Січень 2024
Я дуже задоволена лікарем. Просто щаслива, я пішла. Шкандибала понад чотири роки. Дуже рада. Буду рекомендувати. Лікар психолог хороший, гарно спілкувався, правильно настроював.
Яков 03 Травень 2019
Доктор очень профессиональный , все говорит по делу, на все вопросы отвечает. Я очень доволен доктором.