Лікар Мануальный терапевт, Невролог Сулейманов Михайло Захіровіч на Doc.ua

Відгуки про Сулейманов Михайло Захіровіч

Лікар на практиці використовує власну методику лікування. Її універсальність полягає у комплексному лікуванні пацієнта, що призводить до досягнення позитивних результатів за короткий термін. Основний напрямок лікаря як невролога та мануального терапевта полягає у вузькоспрямованому, спеціалізованому лікуванні неврологічних проявів остеохондрозу хребта та суглобів, а також проведенні реабілітації.

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Лілія 26 Січень 2024
Можу оцінити на найвищий бал, дуже кваліфікований лікар, мені все сподобалося, звертатимуся та рекомендуватиму.
Тетяна 15 Січень 2024
Лікар дуже професійний. Лікар ознайомився з висновком, відразу визначив проблему і рекомендував звернутися до лікаря іншої спеціальності, професійно все прокоментував, все роз'яснив, зауважень не було
Наталія 03 Січень 2024
Я дуже задоволена лікарем. Просто щаслива, я пішла. Шкандибала понад чотири роки. Дуже рада. Буду рекомендувати. Лікар психолог хороший, гарно спілкувався, правильно настроював.
Яков 03 Травень 2019
Доктор очень профессиональный , все говорит по делу, на все вопросы отвечает. Я очень доволен доктором.