Лікар Проктолог, Хірург Міщенко Михайло Володимирович на Doc.ua

Відгуки про Міщенко Михайло Володимирович

Михайло Володимирович - хірург-проктолог, доцент, виконує до 400 складних операцій в рік на прямій та ободовій кишці. У лікуванні проктологічних захворювань застосовує як консервативні, так і оперативні методи лікування. Досвідчений фахівець за час лікарської практики провів величезну кількість консультацій, сотні операцій, на його рахунку тисячі вдячних пацієнтів. Вміє підібрати індивідуальний підхід до кожного пацієнта, що важливо для лікаря проктолога. У своїй практиці дотримується золотого правила «Рішення проблем будь-якої склад

Перевірені відгуки про лікаря 70 відгуків

Анонімно 17 Квітень 2024
Дуже позитивний лікар, залишив приємні враження, все розпитав, все було чудово, візитом до лікаря залишилася задоволена
Володимир 01 Березень 2024
Направлено до клініки
Олена 19 Січень 2024
Консультація була, але лікар не захотів лікувати. Лікар запропонував варіант лікування і дочекатися його колегу з відпустки через три тижні, тоді вони разом будуть мене лікувати. Лікар не міг назвати причину моєї хвороби, мені потрібно було назначити додаткові аналіз, лікар навіть цього не зробив
Інеса 22 Грудень 2023
Лікар сподобався.
Ірина 15 Грудень 2023
Лікар мене оглянув, все мені доступно та просто пояснив, надав необхідні рекомендації, загалом я дуже задоволена. Дякую!
Богадн 06 Вересень 2023
Іван 19 Липень 2023