Лікар Проктолог, Хірург Міщенко Михайло Володимирович на Doc.ua

Міщенко Михайло Володимирович

Лікар вищої категорії
22 років досвіду
Дорослі
Михайло Володимирович - хірург-проктолог, доцент, виконує до 400 складних операцій в рік на прямій та ободовій кишці. У лікуванні проктологічних захворювань застосовує як консервативні, так і оперативні методи лікування. Досвідчений фахівець за час лікарської практики провів величезну кількість консультацій, сотні операцій, на його рахунку тисячі вдячних пацієнтів. Вміє підібрати індивідуальний підхід до кожного пацієнта, що важливо для лікаря проктолога. У своїй практиці дотримується золотого правила «Рішення проблем будь-якої склад
Меділенд
ул. Маршала Рыбалка, 11-Бна карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пт 24 Вересень Сб 25 Вересень Нд 26 Вересень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Є Кращим проктологом за версією сервісу записи пацієнтів"Doc.ua"
  • Лікар-експерт в телепроекті «Я Соромля свого тіла» (канал СТБ) - проводить консультації, діагностику і проводить лікування, в тому числі оперативне, пацієнтів, героїв проекту
  • Автор понад 30 наукових робіт з проктології і хірургії, 3 патентів на відкриття, більше 10 раціональних пропозицій
  • Нагороджений Подякою Президента України «За вагомий особистий внесок у розбудову Української держави»
  • Консультант ізраїльської компанії ILLV Medical project по створенню сучасних медичних центрів в Україні і Росії

Освіта

• Луганский государственный медицинский университет (с отличием) (1997)
  • Луганский государственный медицинский университет, квалификация «Магистр хирургии» (с отличием) (1999)
  • Луганский государственный медицинский университет, квалификация «Врач-специалист», по специальности хирургия (1999)

Курси

ul>

• Харківська медична академія післядипломної освіти, лікар-спеціаліст за спеціальністю проктологія (2006)
  • Луганський державний медичний  університет,лікар-спеціаліст за спеціальністю організація і управління охороною здоров'я (2008)
  • Підвищення кваліфікації в рамках індивідуальних ознайомлювальних і практичних курсів у Франції, Ізраїлі, Іспанії, Угорщини (2009-2018)
  • Участь в конференції Budapes Proctoligy Meeting 2018, Hungary (2018)
  • Участие в 20th Dusseldorf International Endoscopy Symposium (2018)

Участь в асоціаціях

• Ассоциация колопроктологов Украины
  • Европейская ассоциация колопроктологов (ESCP)
  • Член Международного общества по лечению Эпителиального копчикового хода (IPS)

Виконувані процедури

• Консультації проктолога з повним спектром обстежень
  • Ректороманоскопія
  • Колоноскопя
  • УЗД
  • Рентген и лабораторна діагностика
  • Консервативне лікування захворювань (без операцій)
  • Лікування геморою
  • Латексне лігування, лазерна коагуляція, інфрачервона коагуляція та інше
  • Операції будь-якої складності із застосуванням лазерних технологій і систем біологічної зварювання тканин
  • Лікування свищів прямої кишки
  • Сучасні операції, в тому числі із застосуванням обтуруючих свищ матеріалів (мінімальна травма сфінктера прямої кишки)
  • Лікування хронічних тріщин прямої кишки
  • Лазерні операції по ліквідації тріщин, дозовані сфинктеротомии
  • Лікування і профілактика больового синдрому
  • Консервативне лікування в післяопераційному періоді
  • Лікування парапроктиту
  • Розтин і дренування вогнища інфекції, первинні радикальні операції - профілактика формування свищів при поверхневих формах парапроктиту
  • Лікування поліпів товстої кишки будь-якої локалізації
  • Видалення поліпів за допомогою гнучких і жорстких ендоскопів (колоноскоп, ректороманоскоп), гістологічні дослідження, профілактика рецидивів
  • Лікування кіст куприка (епітеліальний куприковий хід)
  • Лікування пухлин (рак) товстої кишки
  • Оперативне лікування початкових стадій захворювання із застосуванням ендоскопічних, лазерних і електрохірургічних методик
  • Операції на товстій кишці при: пухлини товстої (прямої) кишки, долихосигма, мегаколон, хронічний товстокишковий стаз (запор), ускладнені форми дивертикулярной хвороби, кишкова непрохідність

Перевірені відгуки про лікаря

50 Відгуки
Дмитро 13 Січень 2021
Лікар був дуже делікатний та ввічливий. Не поводив себе зверхньо. Провів огляд професійно, уважно вислухав, відповів на усі запитання, і, головне, заспокоїв! Міг спілкуватися і українською, і російською мовами.
Илья 21 Січень 2020
Как и многие доктора страдает тем, что не может сказать диагноз. Молчат. Что-то знает, но пока не спросишь, не скажет. И если скажет, опять ничего не понятно. Потом приходишь от доктора и возникают дома уже вопросы. И почему он это не сказал, и почему это не сказал. А в целом, он принял и лечение назначил. Оставил свой контактный телефон. Если даже пишешь, он даже вечером отписал. Я считаю что доктор должен, после того как послушал жалобы, осмотрел, сказать ситуация такая: диагноз пока не понятен, но надо сделать то-то и то-то. Либо диагноз у тебя такой-то. А не говорит. За это минус один балл.
Андрей 13 Грудень 2019
Профессионал! Все рассказал, все доступно, вошел в положение. Все хорошо. Спасибо!
Алеся 18 Січень 2019
Все отлично, спасибо. Очень вежливая, приятная, располагает к себе. Все замечательно, пришла вовремя и сразу же в назначенное время доктор принял.
Николай 11 Січень 2019
Отличный врач и хороший специалист. Приемом доволен. Михаил Владимирович помог решить нашу проблему и я буду еще дальше обращаться и решать с ним дальнейшие проблемы.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ