Лікар Андролог, Уролог Бевз Михайло Сергійович на Doc.ua

Бевз Михайло Сергійович

Лікар першої категорії
Дорослі
Діти
Спеціаліст в сфері діагностики та лікування захворювань сечостатевої та чоловічої репродуктивної системи. Практикує фізіотерапевтичні про оперативні методи лікування репродуктивної і еректильної дисфункції у чоловіків
Гармонія здоров'я на В. Чорновола
ул. В. Черновола, 12на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Нд 24 Жовтень Пн 25 Жовтень Вт 26 Жовтень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Міжнародна конференція комітету Червоного Хреста з актуальних тем військово-польової хірургії (2016)

/r/n

Процедури

• УЗД простати, насінних бульбашок - трансректально (ТРУЗІ), нирок, сечового міхура, статевого члена, органів мошонки і м'яких тканин
  • Катетеризація сечового міхура м'яким і металевим катетером
  • Біопсія кіст передміхурової залози
  • Цистоскопія (уретроскопія)
  • Уретеронефроскопія
  • Пункційна мультифокальна біопсія передміхурової залози
  • Бужування уретри
  • Урофлоуметрія
  • Лікування запальних захворювань сечостатевої системи за допомогою сучасних фізіотерапевтичних методик

Оперативне лікування

• Видалення доброякісних утворень шкіри (папілом, кондилом, атером, ліпом)
  • «Малі» урологічні операції: циркумцизіо (обрізання крайньої плоті статевого члена), пластика вуздечки, резекція кісти придатків яєчка
  • «Відкриті» хірургічні втручання: операції при гідроцеле (Бергмана, Вінкельмана), хірургічне лікування варикоцеле, орхепідідімектомія, епіцістостоми, вазорезекція (стерилізація)
  • Стентування сечоводу
  • Контактна лазерна літотрипсія (видалення каменів методом лазерної хірургії)
  • TVT / TVT-O пластика при нетриманні сечі у жінок
  • Всі види ендоскопічних малоінвазивних урологічних операцій

Освіта

• Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца, г. Киев (2015)

Курси

• Пункційна мультифокальна біопсія передміхурової залози
  • Бужування уретри
  • Урофлоуметрія

Оперативне лікування

• Видалення доброякісних утворень шкіри (папілом, кондилом, атером, ліпом)
  • Стентування сечоводу
  • Контактна лазерна літотрипсія (видалення каменів методом лазерної хірургії)
  • TVT / TVT-O пластика при нетриманні сечі у жінок
  • Всі види ендоскопічних малоінвазивних урологічних операцій

Перевірені відгуки про лікаря

63 Відгуки
Анастасия 11 Квітень 2021
Все было замечательно, прием понравился. Спасибо
Эльдар 19 Лютий 2021
Все пройшло добре. Лікар професіонал своєї справи
Михайло 18 Лютий 2021
Візит був досить якісний та швидкий.
Александр 10 Лютий 2021
Мені прийом сподобався. Лікар дуже обережно ставився до маленького хлопчика, не злякав його, бо він був трошки переляканий. Лікар пояснив ситуацію. Лікаря рекомендую іншим пацієнтам
Сергей 30 Серпень 2020
Доктор молодец, очень профессиональный. Много чего мне рассказал. Очень хороший доктор. Молодец! Он мне рассказал кучу интересных штук, которых я даже не знал. Оказывается, даже такое есть!

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ