Лікар УЗД-фахівець, Ендокринолог Струк Марина Анатоліївна на Doc.ua

Струк Марина Анатоліївна

Лікар другої категорії
Лікар надає кваліфіковану допомогу при патології щитовидної і паращитовидних залоз, гіпоталамуса, надниркових залоз, цукровому діабеті, генералізованному остеопорозі, метаболічному синдромі, ожирінні ендокринного походження і т. д. Консультує з питань ендокринної безплідності, супроводжує вагітність при супутній патології залоз внутрішньої секреції, призначає терапію при клімактеричних порушеннях

Освіта

• Київське медичне училище №4 (2000)
  • Київський національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, «Лікувальна справа» (2006)
  • Інтернатура з внутрішніх хвороб (2008)
  • Спеціалізація з ендокринології (2009)
  • Спеціалізація з ультразвукової діагностики (2011)

Курси

• «Діагностика та лікування метаболічного синдрому» (2010)
  • «Сучасні схеми інсулінотерапії хворих на цукровий діабет 1 і 2 типів» (2010)
  • «Лікування хворих діабетичною нейропатією і синдромом діабетичної стопи» (2010)
  • «Вибрані питання санології» (2011)
  • «Нові методи контролю глікемії і введення інсуліну у хворих на цукровий діабет 1 і 2 типів» (2015)

Участь в асоціаціях

• Європейська асоціація з вивчення цукрового діабету

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Клінічний огляд, збір анамнезу
  • Призначення діагностичного обстеження (лабораторного та інструментального)
  • Виконання УЗ-дослідження ендокринних органів
  • Призначення комплексної терапії виявленого захворювання
  • Тривале спостереження за пацієнтами з хронічною ендокринологічної патологією
  • Консультації з питань ендокринної безплідності, ведення вагітних з ендокринною патологією

Перевірені відгуки про лікаря

130 Відгуки
Еліза 17 Квітень 2024
Дуже скрупульозна лікарка, все детально перевіряє, лікарка дуже сподобалася, дуже комунікативна, приємна
Дмитро 16 Квітень 2024
Сподобалась кваліфікація фахівця й те як усе пояснив, що мені робити, мої подальші дії.
Альона 16 Квітень 2024
До цієї лікрки звертаюся не вперше, як завжди, задоволена прийомом, отримала гарну консультацію, дякую.
Оксана 12 Квітень 2024
Лікар чудова, такого високкваліфікованого фахівця я ще не зустрічала, приємна в спілкуванні, допомогла мені, я дуже дякую.
Андрій 09 Квітень 2024
Сподобалось як лікар нас прийняла, як провела УЗД та консультацію.