Лікар УЗД-фахівець, Ендокринолог Струк Марина Анатоліївна на Doc.ua

Відгуки про Струк Марина Анатоліївна

Лікар другої категорії
Консультація від550 грн
Лікар надає кваліфіковану допомогу при патології щитовидної і паращитовидних залоз, гіпоталамуса, надниркових залоз, цукровому діабеті, генералізованному остеопорозі, метаболічному синдромі, ожирінні ендокринного походження і т. д. Консультує з питань ендокринної безплідності, супроводжує вагітність при супутній патології залоз внутрішньої секреції, призначає терапію при клімактеричних порушеннях
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 136 відгуків

Олександра 09 Липень 2024
Все чудово. Лікар все розповідає, дуже уважна. Лікар мені дуже сподобалася, бо лікар відповідає абсолютно на всі запитання, я отримала всі відповіді, від лікаря я пішла задоволена повністю, прийом сподобався
Марія 09 Липень 2024
Мені все сподобалося, лікар була дуже привітна, якісно і структуровано все розповіла. Я обрала собі лікаря і в майбутньому буду у лікаря проходити лікування. Візитом до лікаря задоволена
Вікторія 25 Червень 2024
ВІкторія 13 Червень 2024
Візитом задоволена.
Наталія 11 Червень 2024
Все сподобалося, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Лада 14 Травень 2024
Очень отзывчивый врач, очень чуткий и профессиональный. Прием понравился
Еліза 17 Квітень 2024
Дуже скрупульозна лікарка, все детально перевіряє, лікарка дуже сподобалася, дуже комунікативна, приємна
Дмитро 16 Квітень 2024
Сподобалась кваліфікація фахівця й те як усе пояснив, що мені робити, мої подальші дії.
Альона 16 Квітень 2024
До цієї лікрки звертаюся не вперше, як завжди, задоволена прийомом, отримала гарну консультацію, дякую.
Оксана 12 Квітень 2024
Лікар чудова, такого високкваліфікованого фахівця я ще не зустрічала, приємна в спілкуванні, допомогла мені, я дуже дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right