Лікар Акушер-гінеколог, Мамолог, УЗД-фахівець, Хірург Марченко Юрій Валерійович на Doc.ua

Марченко Юрій Валерійович

Акушер-гінеколог, мамолог, хірург, який займається діагностуванням (кольпоскопія, УЗД) і подальшим лікуванням хвороб по гінекологічному профілем (запальних, інфекційних хвороб). Лікар Марченко Ю. В. проводить ехогідротубацію, внутрішньоматкову інсемінацію, встановлює / видаляє внутрішньоматкові спіралі, займається косметичної гінекологією

Регулярно бере участь в зйомках на телеканалі «Надія» в програмах медичної тематики, давав інтерв'ю на Першому національному з Олесею Доліною на каналі «112», «Е-канал». Нагороджений відзнакою МВС НГУ «За доблесну службу», нагороджений відзнакою ВОГ «Країна» та Народним депутатом України Ольгою Богомолець «За мужність і милосердя».

октор Марченко має почесні грамоти від ГО і медичних об'єднань, систематично бере участь в громадських заходах з охорони здоров'я і профілактики захворювань серед підлітків (школярі) і молодих людей (студентів), військовослужбовців.

Освіта

• Медицинская школа доктора Лука, Румыния (2001)
  • Измаильское медицинское училищ, (2004)
  • Киевский медицинский университет Украинской академии народной медицины (2010)
  • интернатура на базе Национальной медицинской академии последипломного образования им. П. Л. Шупика (2013)

Курси

• тематичне удосконалення (ТУ) «основи гістероскопії» Одеський Національний медичний університет, 2014 р.;
  • ТУ «Медицина молочної залози» (2016)

Участь в асоціаціях

• Асоціація «ТССС – тактична медицина» (інструктор із тактичної медицини.

Виконувані процедури

• УЗД;
  • кольпоскопія;
  • лазеротерапія;
  • ехогідротубація;
  • гістероскопія;
  • внутрішньоматкова інсемінація;
  • встановлення/зняття внутрішньоматкових систем;
  • процедури із косметичної гінекології;
  • маніпуляції офісної гінекології;
  • маніпуляції в хірургії жіночих хвороб.

Перевірені відгуки про лікаря

31 Відгуки
Тетяна 01 Травень 2024
Задоволена прийомом, вес добре було, дякую.
Аліна 12 Грудень 2023
Чудовий лікар, дуже сподобався
Ольга 20 Вересень 2023
Мені все сподобалось, ніяких заувань не було
Юлія 11 Січень 2022
Ольга 05 Квітень 2021