Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Малець Мілан Степанович на Doc.ua

Відгуки про Малець Мілан Степанович

Онкохірург із більш ніж 20-річним стажем. Є кваліфікованим спеціалістом у лікуванні доброякісних утворень у молочній залозі (кист, фіброаденоми, аденоза), а також пухлин шкіри, пухлин м'яких тканин. Проводить біопсію утворень шкіри, молочної залози, м'яких тканин.

Перевірені відгуки про лікаря 160 відгуків

Катерина 16 Квітень 2024
Консультація відбулась зрозуміло та чітко, залишилась задоволеною.
Анастасія 05 Квітень 2024
Все було добре, чітко визначено діагноз, візитом до лікаря задоволена
Юлія 05 Квітень 2024
Лікар професійний, компетентний, надав консультацію, провів огляд, дав висновок, сказав свої зауваження і побажання з лікування
Ольга 23 Березень 2024
Сподобався лікар.Все нормально пройшло.
Олександра 02 Березень 2024
Лікар досвідчений, надав гарну консультацію та поради щодо подальшого вжиття заходів. дякую.
Олександра 23 Вересень 2023
Когда я зашла на прием. Врач попросил снять одежду, не узнав где болит, хотя мне надо было проверить в плече и все. Доктор попросил снять полностью весь верх, я считаю зачем было мне снимать бюстгальтер когда у меня болит в плече, доктор больно нажимал на то место где не надо было нажимать, конкретной информации никакой не дал. После этого доктора прийдется обратиться к другому хирургу, доктор ничего мне толком не дал, опоздал на прием на минут сорок. Я считаю что доктор такой себе специалист, выписал лекарства и сказал это принимать не зная что меня конкретно тревожит.
Ніна 22 Вересень 2023
Задоволена залишилась лікарем.
Тетяна 16 Вересень 2023
Добрий лікар!
Ольга 02 Вересень 2023
Хотелось чтобы больше доктор был разговорчив и давал больше информации по моей проблеме.
Юлія 12 Серпень 2023
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right