Лікар Хірург, Ендокринолог Горобейко Максим Борисович на Doc.ua

Горобейко Максим Борисович

Доктор медичних наук
Найбільша заслуга: індивідуальний персоніфікований підхід до кожного пацієнта з адаптацією міжнародних протоколів під конкретні запити. Спеціаліст ендокринної хірургії вже більше понад 30 років, успішно виконує оперативні втручання експертного рівня при патологіях органів ендокринної системи. Операції проводяться за світовими стандартами з апаратною візуалізацією і збереженням нервових та інших структур шиї, ретельною обробкою судин, що забезпечує мінімальну кількість ускладнень.
  • Регулярно приймає участь в щорічних Міжнародних та Національних конгресах, науково-практичних конференціях, освітніх школах, семінарах, круглий столах. Представник від України в IWGDF (Міжнародна робоча група з питань діабетичної стопи).

Освіта

• Івано-Франківський державний медичний інститут, «Лікувальна справа» (1992)
  • Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, «Хірургія», , «Онкохірургія» (1995)
  • Національний медичний університет післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика

Курси

• Отримав додаткову спеціалізацію – УЗД діагностика (2023)
  • Підтвердження вищої категорії «хірургія» в жовтні 2019
  • Доповідач на міжнародних медичних конгресах та конференціях

Участь в асоціаціях

• Співзасновник Всеукраїнської асоціації ендокринних хірургів
  • Європейська асоціація медичних онкологів ESMO (секція пухлини шиї)
  • Європейська тироїдна асоціація ЕТА (асоціації вивчення щитовидної залози)
  • Європейська асоціація вивчення цукрового діабету EASD
  • Представник України в міжнародній робочій групі з проблем діабетичної стопи

Виконувані процедури

• Операції експертного рівня при доброякісних і злоякісних захворюваннях щитовидної залози, в т.ч. у випадках запущених онкологічних процесів з екстраорганною інвазією і метастазуванням. Операції з застосуванням унікального обладнання для зменшення ризику операційних ускладнень.
  • Діагностування і моніторинг хворих на патологію надниркових залоз
  • Діагностика та лікування хворих з патологією прищитоподібних залоз. Операції експертного рівня з видалення аденом та злоякісних утворень прищитоподібних залоз.
  • Ведення прооперованих хворих після раку щитовидної залози
  • Консервативне і оперативне лікування хворих із хворобою Грейвса

Лікування захворювань

• Доброякісні та злоякісні утворення щитоподібної залози/зоб:
    вузловий та багатовузловий зоб;.
    рак щитоподібної залози;.
  • Ускладнення цукрового діабету

Перевірені відгуки про лікаря

18 Відгуки
Катерина 08 Квітень 2024
На прийомі все було добре, єдине, на мій погляд, деякі коментарі лікаря були недоречні і зайві. Десять хвилин лікар збирав анамнез, ставив мені питання, призначив додаткове обстеження, огляд вважаю був не повний.
Олександр 01 Квітень 2024
Лікарем та проведенням діагностики цілком задоволений, дякую.
Світлана 29 Березень 2024
Лікар дуже ввічливий, прийом сподобався
Тарас 07 Грудень 2023
Дуже задоволений консультацією.  Лікар все пояснював  досить доступно та  детально. Тому все добре пройшло.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Юлія 13 Жовтень 2023
Лікар надав нам стовідсоткову консультацію, заспокоїв і дав рекомендації що потрібно робити і які показники треба контролювати. Рекомендував лікаря і ми відвідали додаткову консультацію. З лікарем будемо на зв'язку і контролювати ситуацію, при необхідності консультуватися онлайн. Прийом сподобався, вирішили питання