Лікар Хірург, Ендокринолог Горобейко Максим Борисович на Doc.ua

Відгуки про Горобейко Максим Борисович

Доктор медичних наук
Консультація від1500 грн
Найбільша заслуга: індивідуальний персоніфікований підхід до кожного пацієнта з адаптацією міжнародних протоколів під конкретні запити. Спеціаліст ендокринної хірургії вже більше понад 30 років, успішно виконує оперативні втручання експертного рівня при патологіях органів ендокринної системи. Операції проводяться за світовими стандартами з апаратною візуалізацією і збереженням нервових та інших структур шиї, ретельною обробкою судин, що забезпечує мінімальну кількість ускладнень.
Відгук

Перевірені відгуки про лікаря 21 відгук

Виталий 22 Серпень 2024
Доктор хорошо общается с пациентами, прием прошел четко, все было понятно. Визитом к доктору остался доволен
Тетяна 12 Серпень 2024
Лікар сподобався, все було добре
Ольга 07 Червень 2024
Консультація дуже сподобалася, дякую.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Катерина 08 Квітень 2024
На прийомі все було добре, єдине, на мій погляд, деякі коментарі лікаря були недоречні і зайві. Десять хвилин лікар збирав анамнез, ставив мені питання, призначив додаткове обстеження, огляд вважаю був не повний.
Олександр 01 Квітень 2024
Лікарем та проведенням діагностики цілком задоволений, дякую.
Світлана 29 Березень 2024
Лікар дуже ввічливий, прийом сподобався
Тарас 07 Грудень 2023
Дуже задоволений консультацією.  Лікар все пояснював  досить доступно та  детально. Тому все добре пройшло.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Юлія 13 Жовтень 2023
Лікар надав нам стовідсоткову консультацію, заспокоїв і дав рекомендації що потрібно робити і які показники треба контролювати. Рекомендував лікаря і ми відвідали додаткову консультацію. З лікарем будемо на зв'язку і контролювати ситуацію, при необхідності консультуватися онлайн. Прийом сподобався, вирішили питання
Антон 29 Вересень 2023
Лікар професійний, зайвої інформації та призначень не було, все ясно і без води. Лікар приємна людина
Тетяна 22 Вересень 2023
Прекрасний лікар, один з найкращих
1 2 3