Лікар Хірург, Ендокринолог Горобейко Максим Борисович на Doc.ua

Відгуки про Горобейко Максим Борисович

Доктор медичних наук
Найбільша заслуга: індивідуальний персоніфікований підхід до кожного пацієнта з адаптацією міжнародних протоколів під конкретні запити. Спеціаліст ендокринної хірургії вже більше понад 30 років, успішно виконує оперативні втручання експертного рівня при патологіях органів ендокринної системи. Операції проводяться за світовими стандартами з апаратною візуалізацією і збереженням нервових та інших структур шиї, ретельною обробкою судин, що забезпечує мінімальну кількість ускладнень.

Перевірені відгуки про лікаря 18 відгуків

Катерина 08 Квітень 2024
На прийомі все було добре, єдине, на мій погляд, деякі коментарі лікаря були недоречні і зайві. Десять хвилин лікар збирав анамнез, ставив мені питання, призначив додаткове обстеження, огляд вважаю був не повний.
Олександр 01 Квітень 2024
Лікарем та проведенням діагностики цілком задоволений, дякую.
Світлана 29 Березень 2024
Лікар дуже ввічливий, прийом сподобався
Тарас 07 Грудень 2023
Дуже задоволений консультацією.  Лікар все пояснював  досить доступно та  детально. Тому все добре пройшло.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Юлія 13 Жовтень 2023
Лікар надав нам стовідсоткову консультацію, заспокоїв і дав рекомендації що потрібно робити і які показники треба контролювати. Рекомендував лікаря і ми відвідали додаткову консультацію. З лікарем будемо на зв'язку і контролювати ситуацію, при необхідності консультуватися онлайн. Прийом сподобався, вирішили питання
Антон 29 Вересень 2023
Лікар професійний, зайвої інформації та призначень не було, все ясно і без води. Лікар приємна людина
Тетяна 22 Вересень 2023
Прекрасний лікар, один з найкращих
Марія 04 Серпень 2023
Максим 24 Липень 2023
Александр 13 Жовтень 2022
Дуже гарний лікар! Рекомендую!