Лікар Генетик, Психіатр, Психотерапевт Шейко Макар Васильович на Doc.ua

Шейко Макар Васильович

Лікар спеціалізується на психіатрії та психотерапії. Проводить патопсихологічне обстеження, психотерапію, лікування розладів психіки. Використовує новий підхід у лікуванні та діагностиці психічних розладів, що призводять до стійкого поліпшення стану

Статті:

• Sheyko M. «Нейрокінуренін роль у pathogenesis of mental disorders» // Psihichne zdorov'ya. 2006, No4
  • p.19-26.
  • Sheyko M. «Якщо differences in course and symptoms of affective disorders»// Psihichne zdorov'ya. 2007, No3,
  • p.38-39.
  • Sheyko M. «Genetic polymorphism of tryptophanhydroxylase (type II) and some features of affective disorders»
  • // Психічне здоров'я. 2008, No5, p.54-57.
  • NM. Левковіч, Н.Г. Горовенко, М.В. Sheiko. «The connection of the polymorphic variant C3435T gene of
  • multiple drug resistance of type 1 (MDR1) with development affective disorders»// «World of Medicine and Biology»
  • No3 (39), Part 1, 2013, 120-123 p.
  • M. Sheiko «Alternative medicines in the treatment of bipolar disorder»// Neuronews -1 (102) '2019, 14-15 p
  • M. Sheiko «The role of human microbioma in development of neuropsychic diseases» - in press

Освіта

• Донецький державний медичний університет (2000)
  • Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, психіатрія та наркологія (2001)
  • Клінічна ординатура за спеціальністю "Психіатрія", НМАПО (2004)
  • Аспірантура зі спеціальності «Психіатрія», НМАПО (2007)

Курси

• Стажування в психіатричних клініках, «Надання психіатричної допомоги», Німеччина, Білефельд (2011, 2014)

Участь в асоціаціях

• Асоціація психіатрів України
  • Європейська асоціація психіатрів

Виконувані процедури

• Повний спектр психіатричної допомоги
  • Сучасні методи діагностики та лікування розладів психіки та поведінки
  • Генетичне консультування

Перевірені відгуки про лікаря

48 Відгуки
Макар 16 Квітень 2024
Лікар дуже хороший та уважний спеціаліст. Візит нам дуже сподобався, все пройшло без будь-яких проблем.
Михайло 29 Березень 2024
Лікар високо кваліфікації, очікування всі справдились. Рекомендую
Меланія 26 Березень 2024
Все пройшло добре, дякуємо.
Лев 22 Березень 2024
Прийом сподобався, все було добре
Вероніка 22 Березень 2024
Все прошло хорошо. К доктору мы приехали с другого города, доктор принял наш хорошо, пообщался с ребенком. Ребенок сначала плакал, но доктор быстро смог успокоить ребенка. Консультацией у доктора остались довольны