Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Зенкевич Лілія Валеріївна на Doc.ua

Зенкевич Лілія Валеріївна

Лікар-дерматолог проводить сучасні методи діагностики і лікування алергодерматозів, вугрової хвороби, мікозів, оніхомікозів, хронічних і вірусних захворювань шкіри у дітей і дорослих. Консультує з питань профілактики захворювань шкіри, а також інфекцій, що передаються переважно статевим шляхом. Спеціалізується на проведенні дерматоскопії і видаленні бородавок, папілом методом кріодеструкції. Веде прийом дорослих і дітей з 1 місяця

Підвищує професійні знання, навички на курсах тематичного удосконалення та передатестаційних циклах, бере участь в конференціях, круглих столах і конгресах

Освіта

• Донецкий государственный медицинский университет им. М. Горького (1996)
  • Интернатура по специальности «Дерматовенерология» (1997)

Курси

• тематичне удосконалення «Інфекції що передаються статевим шляхом» (2015)
  • Тематичне удосконалення «Дерматоонкологія в практиці лікаря-дерматовенеролога» (2016)

Виконувані процедури

• Взяття матеріалів на дослідження на урогенітальні інфекції
  • Видалення папілом, бородавок, кондилом радіохвильовим методом
  • Проведення дерматоскопії

Перевірені відгуки про лікаря

89 Відгуки
Мирослав 04 Квітень 2024
Загалом сподобався візит у цього спеціаліста. Пройшло все прекрасно.
Вікторія 09 Березень 2024
Лікар дуже уважно подивилась мою проблему, усе чітко мені пояснила, озвучила та розказала.
Направлено до клініки
Анастасія 04 Лютий 2024
Дуже не задоволена клінікою і лікаркою безпосередньо. Прийом жахливий, не вислухала, нічого не порадила, оцінку ситуації та проблемі не надала. Одразу послалася на те, що тільки аналіз може щось виявити, який коштує великі гроші і результат якогоя зможу дізнатися при повторному прийомі за такі самі великі гроші. Призначила препарати, які взагалі мені ні до чого, але вартість яких висока. Категорично не рекомендую.
Поліна 10 Грудень 2023
Лікарка гарна, професійний підхід, задоволена прийомом.
Ольга 10 Грудень 2023
Дуже гарно прийняли, я задоволена клінікою та лікарем. Записались також і на повторний прийом. Дякую!