Лікар Офтальмолог Хорунжая Леся Вікторівна на Doc.ua

Хорунжая Леся Вікторівна

Висококваліфікований фахівець в області дитячої офтальмології з майже двадцятирічним стажем роботи. До кола професійних інтересів Лесі Вікторівни входить: амбліопія, Оптометрія, корекція зору за допомогою різних окулярів, лінз, а також лікування короткозорості і далекозорості.
  • The vision care institute (Jonson&Jonson), «Курси вдосконалення практичних навичок в практиці контактної корекції зору» (2014).
  • Консультативний прийом;
  • Контактна корекція зору;
  • Біомікроскопія;
  • Колірний тест;
  • Периметрія.

Освіта

• Национальный медицинский университет имени А.А.Богомольца, «Педиатрия» (1997);
  • Национальная медицинская академия последипломного образования имени П. Л. Шупика, «Интернатура» (1998).

Курси

• Периметрія.

Перевірені відгуки про лікаря

33 Відгуки
Діана 23 Січень 2022
Визитом остались довольны, Леся Викторовна оказалась отличным специалистом, которая умеет найти подход к детям. Будем обращаться ещё. Рекомендую.
Маргарита 29 Грудень 2021
Маргарита 15 Грудень 2021
Нам дуже сподобався лікар! Вона дуже гарно заохотила дитину до співпраці, тому огляд був у спокійній обстановці.
Аріна 26 Травень 2021
Квашук 12 Травень 2021
З Лікарем дуже давно співпрацюю. Я дуже задоволений як фахівцем та як людиною, вміє підібрати для пацієнта лікування, дати гарні рекомендації. Я кращих не зустрічав лікарів