Лікар Офтальмолог Хорунжая Леся Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Хорунжая Леся Вікторівна

Висококваліфікований фахівець в області дитячої офтальмології з майже двадцятирічним стажем роботи. До кола професійних інтересів Лесі Вікторівни входить: амбліопія, Оптометрія, корекція зору за допомогою різних окулярів, лінз, а також лікування короткозорості і далекозорості.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 33 відгуки

Діана 23 Січень 2022
Визитом остались довольны, Леся Викторовна оказалась отличным специалистом, которая умеет найти подход к детям. Будем обращаться ещё. Рекомендую.
Маргарита 29 Грудень 2021
Маргарита 15 Грудень 2021
Нам дуже сподобався лікар! Вона дуже гарно заохотила дитину до співпраці, тому огляд був у спокійній обстановці.
Аріна 26 Травень 2021
Квашук 12 Травень 2021
З Лікарем дуже давно співпрацюю. Я дуже задоволений як фахівцем та як людиною, вміє підібрати для пацієнта лікування, дати гарні рекомендації. Я кращих не зустрічав лікарів
Сергій 05 Травень 2021
Карина 05 Травень 2021
Очень вежливый и внимательный специалист. Все понравилось. Объяснила, рассказала, какие дальнейшие планы и когда приходить. Полностью проконсультировала. Все хорошо.
Єва 04 Квітень 2021
Максим 03 Березень 2021