Лікар Гепатолог Пінський Леонід Леонідович на Doc.ua

Відгуки про Пінський Леонід Леонідович

Доктор медичних наук
Професор Л.Л. Пінський поєднує клінічну практику з науково-педагогічною роботою в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця і ​​проведенням циклів тематичного удосконалення для лікарів. У 1991 році захистив кандидатську, в 2006 році докторську дисертацію, присвячену діагностики та лікування хронічних вірусних гепатитів. Пройшов шлях від асистента, доцента, професора до завідувача кафедри. Більше 15 років керував обласним гепатологічним центром. Зараз працює професором кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації та кафедри інфекційних хвороб факультету післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Є автором понад 270 наукових робіт в області інфектології, гепатології, імунології, в тому числі 11 винаходів і патентів, 3 національних підручників, 6 монографій.

Перевірені відгуки про лікаря 69 відгуків

Олександр 13 Березень 2024
Сподобалася консультація. Будемо і надалі співпрацювати з цим лікарем.
Анна 13 Березень 2024
Я задоволена відношенням лікаря до проблеми. Лікар повністю все дослідив, поставив діагноз, запропонував варіанти лікування. У мене була не одна консультація і не з одним лікарем, тому я можу порівняти. Лікар дуже прискіпливо підійшов до зʼясування проблеми. Онлайн консультація сподобалася
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Аноним 03 Листопад 2021
Александр 13 Вересень 2021
Любов 04 Серпень 2021
Любов 24 Березень 2021
Я давно хворію і мені приходилось багато звертатись до лікарів. Можу об'єктивно оцінити. Лікар глибоко високопрофесійний. Не можу підібрати слова, щоб оцінити його професіоналізм. Професіонал. Я щаслива що я попала до нього.
Юрий 27 Січень 2021
Все повністю влаштувало. Всі аналізи лікар розглянув та пояснив, все дуже детально. Дав вичерпну консультацію. Я повністю задоволена.
5 6 7 chevron_right