Лікар Ендокринолог Луценко Лариса Андріївна на Doc.ua

Лікар вищої категорії
17 років досвіду
Дорослі
Діти
Лікар ендокринолог вищої категорії, працює з дітьми і вагітними, лікує патології щитовидної залози (зоб, рак щитовидної залози, гіпотиреоз), паращитовидних залоз (гіпопаратиреоз, гіперпаратиреоз), наднирників (синдром Кушинга, феохромоцитома, гіперальдостеронізм). Працює з пацієнтами, у яких спостерігається затримка фізичного розвитку, передчасний статевий розвиток, безпліддя і т.д.
Медичний центр Верум Експерт
ул. Демеевская 13, оф. 3на карті
Голосіївськийм. Деміївська
Онлайн - запис
Виберіть час прийому для запису онлайн
Чт 05 Серпень Пт 06 Серпень Сб 07 Серпень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Регулярно бере участь і виступає з доповідями на конференціях і семінарах, серед яких: конгреси і з'їзди Асоціації ендокринологів України, Данилевські читання

Освіта

• Национальный медицинский университет им. А. А. Богомольца, специальность «Педиатрия», Киев (1996)
  • Интернатура по специальности «Педиатрия» (1997)
  • Институт эндокринологии и обмена веществ им. В. П. Комисаренко АМНУ, аспирантура по специальности «Эндокринология», Киев (2013)

Курси

• Спеціалізація з ендокринології (1998)
  • Курси підвищення кваліфікації «Гінекологічна ендокринологія» (1999)
  • Спеціалізація з дитячої ендокринології (2003)
  • Курси підвищення кваліфікації «Актуальні питання ендокринології дитячого і підліткового віку» (2003)
  • Курси підвищення кваліфікації «Статистика в клінічних, епідеміологічних та маркетингових дослідженнях» (2010)
  • Курси підвищення кваліфікації «Організація та надання паліативної та хоспісної допомоги в спеціалізованих лікувально-профілактичних закладах» (2012)

Виконувані процедури

• Ведення вагітних з ендокринними захворюваннями
  • Діагностика та лікування ендокринної патології

Перевірені відгуки про лікаря

58 Відгуки
Анастасия 18 Вересень 2020
Візитом задоволена. Лікарка дуже уважна до всіх деталей, та ввічлива.
Наталя 29 Червень 2020
Лікар дуже хороший, я вже в неї другий раз була. Перший раз, онлайн консультація, бо був карантин. Зараз була, все добре, все сподобалося. Мені все пояснили, трохи скорегували курс лікування. Тобто, все нормально, все добре!
Ольга 04 Лютий 2020
Доктор мне очень понравилась, я в первые у нее была. Очень осталась довольна визитом и буду дальше к ней ходить.
Анна 11 Липень 2018
Хороший врач, отличный прием. Будем лечится по рекомендациям врача.
Елизавета 06 Червень 2018
Все было хорошо.