Лікар Офтальмолог Адамчук Лариса Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Адамчук Лариса Олександрівна

Адамчук Лариса Олександрівна має приватну практику офтальмолога з 2014 року. Попередній досвід роботи в державній медичній установі (ЦРП Солом'янського району, м.Київ). В кабінеті надається первинна консультація офтальмолога з приводу гострих, хронічних захворювань очей, профілактичні огляди. Є все необхідне обладнання. Виконуються ін’єкції в Халязіон , парабульбарні ін’єкції , видалення сторонього тіла поверхні ока. За необхідністю - можливість отримати рецепт любого рівня складності на окуляри, Мкл. Кабінет знаходиться в приміщені оптики, є можливість підбіру окулярів, Мкл .

Перевірені відгуки про лікаря 1307 відгуків

Максим 01 Листопад 2023
Лікарю велике дякую, все сподобалось, задоволені візитом. Наразі проходимо лікування.
Анна 30 Жовтень 2023
Надія 27 Жовтень 2023
Загальне враження, є з чим порівнювати. Лікар приємна, уважна, я що очікувала, те й отримала, тобто мої очікування справдились - сервіс нормальний, призначення адекватні, зручно (принаймні мені) добиратись. Я усім задоволена.
Віталій 24 Жовтень 2023
Усе сподобалось - доволі професійно.
Тамара 24 Жовтень 2023
Максим 20 Жовтень 2023
Роман 17 Жовтень 2023
Лікар кваліфікований спеціаліст.
Олександр 16 Жовтень 2023
Ми дуже вдячні Ларисі Олександрівні! Запрошували її до похилого віку людини, бо виникла проблема з очима, але поки лікар приїхала, по всьому обличчі висипав герпес, який розростався прям на очах! Коли приїхала Лариса Олександрівна, вона перевірила не тільки очі, але й проробила фото болячок, та зв'язалась зі знайомим неврологом, а потім повиписувала рецепти, й наразі лікуємось! Я дуже задоволений, що до нас прийшла така чудова лікарка!
Луиза 16 Жовтень 2023
Мені сподобалась консультація. Лікар відповіла на всі питання, перебувати у кабінеті лікаря було дуже комфортно.
Олексій 16 Жовтень 2023
Мені все сподобалось, лікар все детально пояснив по лікуванню, я задоволений