Лікар Офтальмолог Адамчук Лариса Олександрівна на Doc.ua

Адамчук Лариса Олександрівна

Адамчук Лариса Олександрівна має приватну практику офтальмолога з 2014 року. Попередній досвід роботи в державній медичній установі (ЦРП Солом'янського району, м.Київ). В кабінеті надається первинна консультація офтальмолога з приводу гострих, хронічних захворювань очей, профілактичні огляди. Є все необхідне обладнання. Виконуються ін’єкції в Халязіон , парабульбарні ін’єкції , видалення сторонього тіла поверхні ока. За необхідністю - можливість отримати рецепт любого рівня складності на окуляри, Мкл. Кабінет знаходиться в приміщені оптики, є можливість підбіру окулярів, Мкл .

Брала участь в конференціях і з'їздах лікарів-офтальмологів:

• Міжнародний симпозіум «Рефракційні порушення у дітей: діагностика та оптична корекція», Москва (2010)
  • З'їзд офтальмологів України, Одеса (2014 року)
  • Симпозіум «Сучасна офтальмологія. Порушення органу зору в мирний і воєнний час », Київ (2016)
  • Конференція Ophthalmic Hub (2018)
  • Конференція Retina Lviv (2018)

Освіта

• Украинский Государственный Медицинский Университет им. А.А. Богомольца, 1995 г.;
  • Интернатура по специальности «Офтальмология» на базе КМАПО им. Шупика, 1999 г.

Курси

• 2001 р. ТУ «Оптометрія та контактна корекція» на базі КМАПО ім. Шупика;
  • 2002 р. ПАЦ за фахом «Офтальмологія» на базі КМАПО ім. Шупика  ( 2 категорія);
  • 2004 р. ПАЦ за фахом «Офтальмологія»  на базі КМАПО ім. Шупика  ( 1 категорія);
  • 2009 р. ПАЦ за фахом «Офтальмологія» на базі КМАПО ім. Шупика (1 категорія);
  • 2010 р. Семінар по корекції оптичними лінзами «R+H» (Німеччина);
  • 2010 р. Семінар по корекції оптичними лінзами «SEIKO» (Німеччина);
  • 2010 р. Семінар по корекції оптичними лінзами «ZEISS» (Німеччина);
  • 2014 р. ТУ «Глаукома» на базі КМАПО ім. Шупика;
  • 2014 р. ПАЦ за фахом «Офтальмологія» на базі КМАПО ім. Шупика  ( 1 категорія)

Виконувані процедури

• парабульбарні ін'єкції;
  • вимірювання внутрішньоочного тиску;
  • субкон'юнктивальні ін'єкції;
  • ін'єкція в порожнину халязиона;
  • видалення стороннього тіла рогівки;
  • тонометрія;
  • офтальмоскопія;
  • біомікроскопія;
  • авторефрактокератометрія;
  • вимірювання внутрішньоочного тиску;
  • підбір очкової і контактної корекції будь-якого ступеня складності.

Перевірені відгуки про лікаря

1303 Відгуки
Софія 05 Квітень 2024
Хороший спеціаліст, одразу визначила проблему, сказала що потрібно робити, які ліки потрібно купити. Онлайн консультація сподобалася
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Іван 29 Березень 2024
Мені дуже все сподобалось. Фахівець уважний, вона майстер своєї справи.
Олена 25 Березень 2024
Дуже детально пояснила, лікар підійшла ретельно до виявлення причини. Тобто, я отримала задоволення від спілкування із цим лікарем.
Інна 23 Березень 2024
Часто відвідуємо даного лікаря. Візит нам як завжди дуже  сподобався. Лікар дуже уважний, розумний спеціаліст.
Анна 23 Березень 2024
Сподобався цей спеціаліст. Почула все те що і хотіла почути від цього фахівця.