Лікар Офтальмолог Адамчук Лариса Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Адамчук Лариса Олександрівна

Адамчук Лариса Олександрівна має приватну практику офтальмолога з 2014 року. Попередній досвід роботи в державній медичній установі (ЦРП Солом'янського району, м.Київ). В кабінеті надається первинна консультація офтальмолога з приводу гострих, хронічних захворювань очей, профілактичні огляди. Є все необхідне обладнання. Виконуються ін’єкції в Халязіон , парабульбарні ін’єкції , видалення сторонього тіла поверхні ока. За необхідністю - можливість отримати рецепт любого рівня складності на окуляри, Мкл. Кабінет знаходиться в приміщені оптики, є можливість підбіру окулярів, Мкл .

Перевірені відгуки про лікаря 1307 відгуків

Леся 23 Листопад 2023
Лікарка фахівець своєї справи, дуже уважна, все вислухала, розповіла. Візит пройшов дуже добре
Ольга 23 Листопад 2023
Лікарка розважлива та дуже уважна. Вислухала, розповіла всі деталі про роботу ока та причини моєї проблеми, я дуже задоволена лікаркою. Дякую!
Ольга 16 Листопад 2023
Все сподобалось, лікар відповіла на всі мої запитання
Віктор 14 Листопад 2023
Все було добре, гарний лікар
Андрей 10 Листопад 2023
Сподобалось - грамотно проконсультувала, усе що було потрібно виписала.
Юлія 07 Листопад 2023
Сподобався комплексний підхід у лікуванні. Але дуже щільний графік у лікаря, тому відбулося все поспіхом. Але загалом все сподобалось.
Илона 07 Листопад 2023
Все было хорошо, врач посоветовала хорошие препараты
Олександр 07 Листопад 2023
Не поганий лікар, все визначила та поставила діагноз, відповіла на всі мої питання, які мене турбували. Перебувати у кабінеті було зручно. Залишився задоволений.
Поліна 06 Листопад 2023
Дуже сподобалось, все було дуже чітко по огляду, лікар пояснювала що робила, пояснила проблему зрозумілою мовою, прописала все що потрібно. Лікар дуже приємна в спілкуванні
Светлана 02 Листопад 2023