Лікар Офтальмолог Адамчук Лариса Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Адамчук Лариса Олександрівна

Адамчук Лариса Олександрівна має приватну практику офтальмолога з 2014 року. Попередній досвід роботи в державній медичній установі (ЦРП Солом'янського району, м.Київ). В кабінеті надається первинна консультація офтальмолога з приводу гострих, хронічних захворювань очей, профілактичні огляди. Є все необхідне обладнання. Виконуються ін’єкції в Халязіон , парабульбарні ін’єкції , видалення сторонього тіла поверхні ока. За необхідністю - можливість отримати рецепт любого рівня складності на окуляри, Мкл. Кабінет знаходиться в приміщені оптики, є можливість підбіру окулярів, Мкл .

Перевірені відгуки про лікаря 1305 відгуків

Диана 14 Грудень 2023
Все пройшло добре. Комфортно було спілкуватися з лікарем.
Роман 09 Грудень 2023
Моя оцінка цьому лікарю десять. Особливий підхід  до дитини сподобався. Все роз'яснила, показала, розказала. У нас  є ускладнення, розказала  як нам вилікуватися. Порекомендувала як дальше діяти. Дитині дуже сподобалось і мені сподобалось дуже. Ми змінили свого постійного лікаря офтальмолога на Ларису Олександрівну.
Тетяна 08 Грудень 2023
Прийом дуже сподобався, сподобалось спілкування з лікарем, були дуже чіткі відповіді. Я впевнена, що я обрала саме того лікаря, лікар дійсно професіонал своєї справи
Софія 08 Грудень 2023
Мені все сподобалось, лікар професійно виконав свої обов'язки, була тактовною, все проконсультувала, детально відповіла на всі питання. Мета мого візиту була виконана, мені все сподобалося
Валентина 03 Грудень 2023
Підійшла дуже професійно, уважно, коректно. Подивилась та підтвердила діагноз. Передивилась усі старі висновки що в неї були, зробила призначення саме таке, що було потрібно - нічого зайвого. Загалом відношення було людяне.
Ірина 27 Листопад 2023
Все сподобалось в принципі, лікар достатньо часу приділила, на всі питання відповіла, всім залишилась задоволена.
Олександр 25 Листопад 2023
Усе дуже конструктивно та якісно.
Анжела 23 Листопад 2023
Лікарка дуже сподобалася, компетентна, все розповіла, розклала по поличкам, підібрала окуляри, заспокоїла мене, я дуже вдячна! Лікування продовжую, записалася на повторний прийом.
Леся 23 Листопад 2023
Лікарка фахівець своєї справи, дуже уважна, все вислухала, розповіла. Візит пройшов дуже добре
Ольга 23 Листопад 2023
Лікарка розважлива та дуже уважна. Вислухала, розповіла всі деталі про роботу ока та причини моєї проблеми, я дуже задоволена лікаркою. Дякую!