Лікар Гепатолог, Інфекціоніст Пронюк Христина Омелянівна на Doc.ua

Пронюк Христина Омелянівна

Христина Омелянівна - досвідчений фахівець, який стажувався в зарубіжних клініках. Займається виявленням і терапією інфекційних захворювань і хвороб печінки. Доктор розробляє схему лікування для пацієнтів з гострими респіраторними вірусними, бактеріальними захворюваннями, а також з хронічним гепатитом.
  • Христина Омелянівна є автором 3 патентів і понад 20 друкованих праць, в тому числі в англомовних виданнях.
  • Лікар 2 роки працювала за кордоном (КНР, Гонконг), стажувалася в Великобританії (Лестерський медична школа), Італії (Болонья, школа методів візуалізації печінки) і ін.

Освіта

• 2006 г. – Львовский национальный медицинский университет им. Даниила Галицкого;
  • 2008 г. – интернатура по специальности инфекционные болезни, Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца;
  • 2009 г. – специализация по ультразвуковой диагностике.

Курси

• 2015 р. – конгреси Європейської асоціації з вивчення захворювань печінки (Чехія, Німеччина, Іспанія, Австрія, Великобританія, Нідерланди);
  • 2013 р. – курс GCP;
  • 2013 р. – школа візуалізації печінки (Болонья, Італія);
  • 2016 р. – стажування в КНР (Шеньчжень).

Участь в асоціаціях

• Європейська асоціація з вивчення захворювань печінки;
  • Громадська організація «Клінічна інфектологія та медицина подорожей».

Виконувані процедури

• лікування гепатитів;
  • лікування вірусних і бактеріальних захворювань;

Перевірені відгуки про лікаря

604 Відгуки
Максим 22 Квітень 2024
Дуже хороший, привітний, приємний спеціаліст. Лікар насправді дуже добре пояснює складні речі.
Діана 17 Квітень 2024
Дуже позитивна лікарка, я отримала гарну консультацію та відповіді на всі мої запитання, дякую.
Анатолій 17 Квітень 2024
Сподобався лікар, відповіла на всі запитання, на наш погляд, лікар грамотний, ми задоволені прийомом
Анна 16 Квітень 2024
Сподобався лікар, розповів усе те що мені було треба дізнатися. Надав відповіді на усі мої запитання. Загалом візит пройшов інформативно та прекрасно.
Тетяна 15 Квітень 2024
Дуже приємний лікар у спілкуванні. Хороший спеціаліст, який добре знає свою справу. Все мені детально пояснила, чітко усе розказала.Я дуже залишилася задоволена візитом, рекомендую цього лікаря усім.