Лікар Імунолог Кияненко Олена Олександрівна на Doc.ua

Кияненко Олена Олександрівна

Імунолог вищої категорії, в спеціалізацію якого входить лікування хвороб, що виникають в сечовивідних шляхах, бронхолегеневій системі, а також в шлунково-кишковому тракті. Також Олена Олександрівна компетентна у визначенні функції зовнішнього дихання
  • ПАЦ з клінічної імунології (2015)
  • ТУ по клінічної імунології (2018)
  • Стажування за терапії (2018)
  • Консультативний прийом
  • Збір анамнезу
  • Призначення лікування
  • Контроль за процесом лікування
  • Лікування вторинних імунодефіцитних станів при вірусних і бактеріальних інфекціях, синдрому хронічної втоми, хронічних рецидивуючих запальних захворювань верхніх і нижніх відділів дихальної системи, хронічних захворювань органів черевної порожнини

Освіта

• Ворошиловградский медицинский институт, лечебный факультет, специальность «лечебное дело» (1989)
  • Интернатура по направлению «Терапия» на базе КГКБ № 1 (1990)

Курси

• ПАЦ з клінічної імунології (2015)
  • ТУ по клінічної імунології (2018)
  • Стажування за терапії (2018)

Виконувані процедури

• Контроль за процесом лікування

Перевірені відгуки про лікаря

57 Відгуки
Богдан 25 Квітень 2024
Візит пройшов добре. Лікар класний спеціаліст, візит дуже сподобався.
Діана 18 Квітень 2024
 Нічого поганого про даного спеціаліста сказати не можу. Візит загалом пройшов дуже інформативно та добре.
Дарина 02 Квітень 2024
Лікарка вислухала, все пояснила, надала рекомендації, у мене до неї не залишилося запитань, дякую.
Дмитро 17 Березень 2024
Ставлю оцінку п'ять, прийом цілком мене влаштував, отримав необхідну мені консультацію та поради, дякую.
Наталія 17 Березень 2024
Лікарка досвідчена, приємна, все зрозуміло та по суті пояснила, дякую.