Лікар Гематолог Кисельова Олена Анатоліївна на Doc.ua

Кисельова Олена Анатоліївна

Лікар Кисельова присвятила лікуванню хвороб крові понад 20 років. Вона є гематологом вищої категорії, який постійно вдосконалює професійні знання, відвідуючи конгреси і конференції гематологів

Олена Анатоліївна призначає курси полі-, монохіміотерапії, імунотерапії моноклональними антитілами, супутньої терапії інфекційних і геморагічних ускладнень.

Освіта

• Национальный медицинский университет им.А.А.Богомольца (1995)
  • Интернатура по специальности "Терапия" (1997)
  • Специализация "Гематология" (2000)
  • Институт гематологии и трансфузиологии, Киев, специализация "Гематология и трансфузиология" (2007)

Курси

• Курс онкології і гематології в відділенні Kaiser Franz Josef Spital, Vienna, Austria (2009)
  • Курс онкології і гематології в відділенні  Центру онкології і гематологи Wilhelminenspital, Vienna, Austria (2011)
  • Курс "Медицинское образование и информационная программа для генетических и метаболических заболеваний"  на базе Duke University (Durham, North Caroline, USA) (2017)
  • Программа iCMLf (International chronic myeloid leukemia foundation) на базі City of Hope Cancer Center, відділення гематології та трансплантації штату Каліфорнія, США (2017)

Виконувані процедури

• Консультація
  • Огляд
  • Клінічна діагностика захворювань системи крові (анемії, тромбоцитопенії, тромбоцитоз, еритроцитоз, диференціальна діагностика захворювань системи крові і реактивних станів)
  • Моніторинг досягнутої ремісії
  • Призначення лікування

Перевірені відгуки про лікаря

261 Відгуки
Тетяна 04 Квітень 2024
Сподобався сервіс, те що лікар добре володіє інформацією, консультація сподобалась, візитом задоволена.
Дар`я 02 Квітень 2024
Залишилась задоволеною результатами онлайн консультації.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Крістіна 18 Березень 2024
На прийомі все було добре, діагноз попередній поставлено, але є сумніви, зауважень до лікаря не було
Марія 07 Березень 2024
Перше враження від консультації - хороше.
Марія 01 Березень 2024
Спілкувалися з лікарем онлайн. На мій погляд, лікар не зовсім хотіла розбиратися в моїй проблемі
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит