Лікар Дієтолог, Нутриціолог Лук'янчук Іванна Василівна на Doc.ua

Лук'янчук Іванна Василівна

Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на нутриціології та дієтології. Займається лікуванням таких захворювань і патологій, як: ожиріння, анорексія, булімія, компульсивне переїдання, цукровий діабет, шкірні захворювання
  • ТК Україна новини «Сьогодні», ТК Надія програма «Ранок Надії», ТК КРТ програма «Гаряча лінія»

Освіта

• Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, 2015
  • Stanford University 2018-219 - Stanford Introduction to Food and Health Child nutrition and cooking
  • University of Copenhagen 2018-2018, Diabetes – the Essential Facts
  • Institute for Integrative Nutrition 2018-2019- Health counselor
  • Націона́льний університет біоресу́рсів і природокористува́ння Украї́ни, нутриціолог, магістр,  2021

Курси

• Global Nutrition Cluster training course - "Infant and Young Child Feeding in Emergencies"
  • Innovations in pediatric gastroenterology and nutrition in practice of pediatricians and family physicians.
  • Інновації у дитячій гастроентерології та нутриціології у практиці педіатра та сімейного лікаря.
  • Здоров'я травлення: здоровий кишечник із самого початку. Українська гастроентерологічна асоціація
  • Запальні та функціональні захворювання кишечника, ВГО "Асоціація дієтологів України"
  • Актуальні питання дитячої нутриціології, ВГО "Асоціація педіатрів-гастроентерологів та нутриціологів України
  • "Нутріїтивна корекція синдрому хронічної втоми, Асоціація нутриціологів "HealthyRoom"
  • Харчування та дієтична самплементація в умовах пандемії COVID-19, ВГО "Асоціація дієтологів України"
  • Всесвітній день запальних захворювань кишківника, ВГО "Асоціація дієтологів України"
  • «Профілактична гастроентерологія та дієтологія з позицій доказової медицини», Національна медична академія післядипломної освіти ім. Шупика
  • "Метаболічний синдром - від концепції до реалізації", Українська асоціація метаболічної медицини.
  • "Вісцеральне ожиріння", Українська асоціація метаболічної медицини.
  • «Неалкогольна жирова хвороба печінки», Українська асоціація метаболічної медицини.
  • «Інші особи діабету, коли етіологія визначає лікування», – Українська асоціація метаболічної медицини.
  • «Харчування для профілактики та лікування серцево-судинних захворювань», ВГО "Асоціація дієтологів України"
  • ІІ Конгрес з міжнародною участю PRO/PRE BIOTIC за підтримки МОЗУ.
  • Мистецтво лікування, ВГО «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини»

Участь в асоціаціях

• Член Асоціації лікарів і психологів «РПП: терапія і превенція»
  • Член Асоціації превентивної та антіейджінговой медицини

Виконувані процедури

• Діагностика і розрахунок рівня обміну речовин на аналізаторі Tanita
  • Персональна програма схуднення, контроль динаміки і супровід
  • Індивідуальний раціон
  • Консультація
  • Розрахунок БЖУ для схуднення, набору і підтримки нормальної маси тіла
  • Розрахунок добової потреби калорій для зниження, підтримки і набору ваги
  • Лікування розладів харчової поведінки
  • Підбір саплементов і функціональних продуктів
  • Харчування для майбутніх і годуючих мам
  • Дитяче меню

Перевірені відгуки про лікаря

77 Відгуки
Марія 30 Квітень 2024
Задоволена онлайн-консультацією, все пройшло добре, комфортно, дякую.
Кирило 26 Квітень 2024
Все добре було. Консультація пройшла чудово. Лікар надав прекрасні, адекватні поради. Буду і надалі продовжувати співпрацю саме з цим лікарем.
Олена 23 Квітень 2024
З лікарем поспілкувалися, лікар відповіла на всі мої запитання, які мене турбували, навіть більше. Дала ясність, чіткість, мені все сподобалося і буду з лікарем надалі працювати. Онлайн консультація з лікарем сподобалася
Алі 20 Квітень 2024
Візит сподобався, лікар гарний спеціаліст. Сподобалося, що лікар вник в саму суть запиту і цілком адекватно відповів на усі запитання. Загалом візитом я залишився  цілком задоволений.
Анастасія 15 Квітень 2024
З лікарем спілкувалися онлайн, було перше звернення до лікаря, мене все влаштувало. Перші враження хороші, продовжую з лікарем працювати