Лікар Невролог Лі-Халатнікова Ірина  Миколаївна на Doc.ua

Лі-Халатнікова Ірина Миколаївна

Ірина Миколаївна - лікар невролог вищої категорії. Займається лікуванням болю в спині головного білю, пов’язанного з мігренню, головокружіння, панічних атак, станів після перенесених інсультів, черепно- мозкових травм, постінфекційних уражень центральної нервової системи та ін.

Освіта

• Донецький медичний інститут, лікувальна справа (1990)

Курси

• 1996 р. –  підвищення кваліфікації ПАЦ  «Запальні та складні захворювання нервової системи» – 2   кваліфікаційна категорія, м. Київ
  • 2000 р. – курси на кафедрі неврології  «Судинні захворювання нервової системи» – 1 категорія, м. Донецьк
  • 2006 р. – ПАЦ з неврології – вища категорія, м. Донецьк
  • 2010 р. – курси на кафедрі нервовивих захворювань «Неврологія» – підтвердження вищої категорії , м. Донецьк
  • 2014 р. – “Актуальні питання ангіоневрології” підтвердження висщої категорії, м. Донецьк

Участь в асоціаціях

• Член Української асоціації бороьтби з інсультом
  • Член міжнародної Асоціації з вивчення болю

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Блокади

Лікування захворювань:

• біль в спині
  • головний біль, пов’язанний з мігренью, головокружіння
  • панічні атаки
  • проблеми з засинанням
  • погіршання пам’яти
  • стани піссля перенесенних інсультів
  • черепно- мозкових травм
  • постінфекційного ураження центральної нервової системи
  • хвороба Паркінсона та інші рухові розлади
  • епіліпсія та епілептичний синдром
  • оперезуючий герпес

Перевірені відгуки про лікаря

5 Відгуки
Наталя 07 Травень 2024
Знайома з лікаркою ще, мабуть, з десятого року, й спеціально їхала до неї з Харкова.
Максим 03 Травень 2024
Все було добре, лікар призначила лікування, звернуся до лікаря на повторний прийом
Людмила 23 Березень 2024
Сподобався лікар.Все нормально пройшло. Лікар дуже гарний спеціаліст.
Інна 17 Січень 2024
Дуже гарна, турботливий лікар. Прийом сподобався
Лілія 09 Грудень 2023
Мені дуже сподобалось як лікар мене обстежувала, мені було зле два дні, і лікар мені надала допомогу, й не відпускала мене доти, поки мій стан не стабілізувався. Вона призначила мені аналізи, лікування. Ми з нею будемо ще зустрічатись, тобто взагалі професіональна діяльність лікаря мені дуже сподобалась!