Лікар Невролог Лі-Халатнікова Ірина  Миколаївна на Doc.ua

Відгуки про Лі-Халатнікова Ірина Миколаївна

Консультація від830 грн
Ірина Миколаївна - лікар невролог вищої категорії. Займається лікуванням болю в спині головного білю, пов’язанного з мігренню, головокружіння, панічних атак, станів після перенесених інсультів, черепно- мозкових травм, постінфекційних уражень центральної нервової системи та ін.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Ірина 08 Червень 2024
Лікар уважна, приділила достатньо часу, дала рекомендації, призначила лікування, записалася до лікаря на наступний прийом
Наталя 07 Травень 2024
Знайома з лікаркою ще, мабуть, з десятого року, й спеціально їхала до неї з Харкова.
Максим 03 Травень 2024
Все було добре, лікар призначила лікування, звернуся до лікаря на повторний прийом
Людмила 23 Березень 2024
Сподобався лікар.Все нормально пройшло. Лікар дуже гарний спеціаліст.
Інна 17 Січень 2024
Дуже гарна, турботливий лікар. Прийом сподобався
Лілія 09 Грудень 2023
Мені дуже сподобалось як лікар мене обстежувала, мені було зле два дні, і лікар мені надала допомогу, й не відпускала мене доти, поки мій стан не стабілізувався. Вона призначила мені аналізи, лікування. Ми з нею будемо ще зустрічатись, тобто взагалі професіональна діяльність лікаря мені дуже сподобалась!