Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Бевз Ірина Анатоліївна на Doc.ua

Бевз Ірина Анатоліївна

Лікар першої категорії
15 років досвіду
Дорослі
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, УЗД-фахівець, компетентна у веденні вагітних, лікуванні невиношування вагітності, безпліддя, патологій шийки матки, інфекцій, що передаються статевим шляхом та ін. Проводить УЗД молочних залоз, нирок, органів черевної порожнини, кольпоскопію, а також операції (радіохвильова хірургія) на шийці матки.
Інститут планування родини
ул. Платона Майбороды, 8на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пн 05 Грудень Вт 06 Грудень Ср 07 Грудень keyboard_arrow_right
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Ірина Анатоліївна працювала в пологовому будинку, завдяки чому має досвід ведення пологів, а також післяпологового періоду.

Освіта

• Вінницький національний медичний університет ім. Н.І. Пирогова (2000)
  • Інтернатура при Вінницькому пологовому будинку №2 (2002)

Курси

• Пройшла курси по кольпоскопії, Вінницький обласний клінічний онкологічний діспанцер (2006)
  • Спеціалізація по УЗД (2014 року)

Виконувані процедури

• Амбулаторне та стаціонарне лікування гінекологічних хворих: обстеження і комплексне лікування жінок і їх партнерів з ЗПСШ, ВЗОМТ відповідно до протоколів МОЗ України,
  • Фракційне вишкрібання слизової оболонки цервікального каналу і порожнини матки
  • Поліпектомія
  • Мануальна вакуум-аспірація ендометрію шприцом IPAS
  • Проста і розширена кольпоскопія
  • Фотокольпоскопія
  • Прицільна біопсія шийки матки
  • Радіохвильова хірургія на шийці матки
  • Лазерна деструкція патології шийки матки
  • Ведення пацієнток з фоновими захворюваннями шийки матки
  • Ведення пацієнток з CIN I, CIN IІ
  • Проведення комплексних, цільових, індивідуальних профоглядів, спрямованих на виявлення онкопатології в т.ч. молочної залози

Перевірені відгуки про лікаря

82 Відгуки
Вікторія 07 Листопад 2022
Лікарка чудова людина, професіонал своєї справи, я задоволена що потрапила саме до неї. Рекомендую всім
Катерина 15 Березень 2019
Дуже задоволена прийомом. Одразу видно, що лікар дуже добра людина і гарний спеціаліст, проста у спілкуванні. До того ж, багато до того чула позитивних відгуків від знайомих.
Катерина 15 Березень 2019
Анонимно 19 Вересень 2018
Хотілось би бачити більше індивідуального підходу лікаря до пацієнтів, більшого інформування. Дякую.
Виктория 03 Березень 2017
Общительная, внимательная.