Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Бевз Ірина Анатоліївна на Doc.ua

Відгуки про лікаря Бевз Ірина Анатоліївна

Лікар першої категорії
15 років досвіду
Дорослі
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, УЗД-фахівець, компетентна у веденні вагітних, лікуванні невиношування вагітності, безпліддя, патологій шийки матки, інфекцій, що передаються статевим шляхом та ін. Проводить УЗД молочних залоз, нирок, органів черевної порожнини, кольпоскопію, а також операції (радіохвильова хірургія) на шийці матки.
Інститут планування родини
ул. Платона Майбороды, 8на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 16 Жовтень Нд 17 Жовтень Пн 18 Жовтень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
70 Відгуки
Катерина 15 Березень 2019
Дуже задоволена прийомом. Одразу видно, що лікар дуже добра людина і гарний спеціаліст, проста у спілкуванні. До того ж, багато до того чула позитивних відгуків від знайомих.
Катерина 15 Березень 2019
Анонимно 19 Вересень 2018
Хотілось би бачити більше індивідуального підходу лікаря до пацієнтів, більшого інформування. Дякую.
Виктория 03 Березень 2017
Общительная, внимательная.
Валерия 29 Вересень 2016
Врач, в целом, мне понравилась. Внимательная, приятная, производит впечатление знающей. Из минусов: Опоздала на 10 минут и прием проходил немного в спешке. Не слишком приятно, не успеваешь собраться с мыслями. Склонна слишком перестраховываться с назначением анализов.
Лилия 03 Серпень 2016
Отличный доктор! Все просто супер, профессиональный подход врача, очень комфортный! Мне очень понравилось, чувствовала себя просто отлично на приеме!
Екатерина 21 Квітень 2016
Очень внимательный врач.
Елена 20 Квітень 2016
Доктор очень внимательная, очень ответственная, подходит с делом, осталась очень довольна, с моей проблемой все объяснила, все рассказала, буду лечиться у нее.
Анастасия 18 Лютий 2016
Мне понравилось, очень внимательная, тактичная, смогла расположить к себе, все понравилось. Пришла к доктору по рекомендации подруги и рекомендую врача.
Галина 12 Жовтень 2015
Дуже хороша, я буду обслуговуватися далі у цього лікаря. Порадить, що треба, що не треба, я задоволена. Уже порекомендувала її іншим.
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 6 chevron_right

Лікарі поблизу