Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Мамолог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Демишева Інна Володимирівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, фахівець з УЗ-діагностики в акушерстві та гінекології, мамолог. Брала участь в наукових виставках, семінарах і конференціях по своїй спеціальності.
  • 1995 р. – курс «УЗД в акушерстві та гінекології» в Донецькому регіональному центрі з охорони материнства і дитинства;
  • 1997 р. – курс «Гінекологічна ендокринологія»;
  • ТУ (Тематичне удосконалення) «Планування сім'ї та репродуктивне здоров'я»;
  • ТУ «Діагностика, лікування та профілактика захворювань молочних залоз»;
  • 2007 р. – курс «Гінекологічна ендокринологія»;
  • 2007 р. – спеціалізація «Електропунктурна діагностика і інформотерапія» при Київському медичному університеті Української Асоціації народної медицини;
  • 2012 р. – курс «Діагностика, лікування та профілактика захворювань молочних залоз»;
  • 2013 р. – курс «Акушерство та гінекологія».

/r/n

• ведення вагітності;
  • лікування безпліддя, запальних процесів органів м / тазу;
  • ведення пацієнтів з ендокринними порушеннями репродуктивної системи;
  • лікування захворювань молочних залоз.

Освіта

• 1992 г. – Донецкий государственный медицинский университет им. Горького, лечебный факультет;
  • 1995 г. – интернатура по специальности «Акушерство и гинекология» при Донецком государственном медицинском университете им. Горького.

Курси

• 1997 р. – курс «Гінекологічна ендокринологія»;
  • ТУ (Тематичне удосконалення) «Планування сім'ї та репродуктивне здоров'я»;
  • ТУ «Діагностика, лікування та профілактика захворювань молочних залоз»;
  • 2007 р. – курс «Гінекологічна ендокринологія»;
  • 2013 р. – курс «Акушерство та гінекологія».

Виконувані процедури

• ведення вагітності;
  • лікування безпліддя, запальних процесів органів м / тазу;
  • ведення пацієнтів з ендокринними порушеннями репродуктивної системи;
  • лікування захворювань молочних залоз.

Перевірені відгуки про лікаря

9 Відгуки
Евгенія 11 Квітень 2024
Лікар дуже уважна, чудова, компетентна. До лікаря прийшла за відгуками, до лікаря мене направили мої знайомі. Я дуже задоволена лікарем, нічого зайвого не призначає. У нас на прийомі було все добре
Юлія 18 Січень 2024
Валерія 04 Березень 2017