Лікар Отоларинголог, Психотерапевт, Онколог Образцов Ігор Геннадійович на Doc.ua

Відгуки про лікаря Образцов Ігор Геннадійович

Лікар вищої категорії
26 років досвіду
Дорослі
Діти
Ігор Геннадійович - головний лікар в медичному центрі «Клініка Образцова», лікар-отоларинголог вищої категорії і кандидат медичних наук. За всі роки роботи провів більше ніж 2200 операцій на ЛОР-органах. Здійснює лікування при патологіях щитовидної залози, м'яких тканин шиї та голови, щелепно-лицьової системи, захворюваннях ЛОР-органів. Написав понад 20 наукових статей, має патент на винахід. Консультант телепрограм. Проводить майстер-класи в клініці у напрямку отолорингологія.
Медичний центр «Клініка Образцова»
Консультация отоларинголога., к.м.н. —800 грн. Консультация психотерапевта 45 мин (только взрослые) — 1200 грн.
ул. Касияна 2/1на карті
Голосіївськийм. Теремки
Виклик додому
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 25 Вересень Нд 26 Вересень Пн 27 Вересень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
446 Відгуки
Валерій 22 Липень 2021
Лікар дуже приємний в спілкуванні. Гарний спеціаліст та професіонал своєї справи, поставив точний діагноз і направив куди мені потрібно
Александр 19 Липень 2021
Очень понравился прием. Все прошло отлично. Доктор профессиональный. Сразу понял проблему. Судя по тому что мы лечимся три дня, но эффект уже есть. Он подобрал правильное лечение.
Ярема 13 Травень 2021
Лікар не запропонував альтернативного лікування. Призначений курс лікування я вже проходив і не допомогло
Валентина 19 Травень 2021
Дуже гарний лікар. Допоміг вирішити проблему моєї мами. Велика подяка за допомогу.
Михайло 28 Січень 2021
Лікар все чітко розказав, подивився. Зауважень до лікаря не маю.
Микола 28 Січень 2021
Я вже дуже давно є пацієнтом лікаря і дуже задоволен. Дякую лікарю
Ирина 27 Січень 2021
Компетентний лікар все порадив що треба зробити.
Михаил 11 Січень 2021
Все отлично. Все проблемы решены на самом высоком уровне!
Вера 01 Жовтень 2020
Отличный специалист. Мене все очень понравилось, буду рекомендовать остальным пациентам!
Виктория 10 Вересень 2020
Я очень довольна приемом, получила консультацию и все рекомендации. Я осталась довольна, положительный результат. Было очень комфортно, приятный доктор - компетентный. Персонал, очень хороший. Все замечательно.
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Лікарі поблизу