Лікар Отоларинголог, Психотерапевт, Онколог Образцов Ігор Геннадійович на Doc.ua

Образцов Ігор Геннадійович

Лікар вищої категорії
26 років досвіду
Дорослі
Діти
Ігор Геннадійович - головний лікар в медичному центрі «Клініка Образцова», лікар-отоларинголог вищої категорії і кандидат медичних наук. За всі роки роботи провів більше ніж 2200 операцій на ЛОР-органах. Здійснює лікування при патологіях щитовидної залози, м'яких тканин шиї та голови, щелепно-лицьової системи, захворюваннях ЛОР-органів. Написав понад 20 наукових статей, має патент на винахід. Консультант телепрограм. Проводить майстер-класи в клініці у напрямку отолорингологія.
Медичний центр «Клініка Образцова»
Консультация отоларинголога., к.м.н. —800 грн. Консультация психотерапевта 45 мин (только взрослые) — 1200 грн.
ул. Касияна 2/1на карті
Голосіївськийм. Теремки
Виклик додому
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пт 24 Вересень Сб 25 Вересень Нд 26 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • 2013 р. – курс навчання із застосуванням ендоскопічних та інших сучасних методів діагностики і лікування ЛОР патології, в тому числі новоутворень. Клініка Krankenhaus Hietzing у Відні, Австрія;
  • 2007 р. – курс кваліфікації по хірургії голови та шиї в госпіталі«Іхілов», Тель-Авів, Ізраїль;
  • 2006 р. – семінар Корнелл університет, США, онкологія
  • 2005 р. –семінар Корнелл Університет, США, ЛОР, 23-29 жовтня 2005 року, Зальцбург, Австрія;
  • 2005 р. – 12-й Європейський курс по реконструкції голови і шиї, червень 2005, Париж, Франція.
  • Українське товариство отоларингологів;
  • Європейське товариство отоларингологів;
  • Асоціація реконструктивних хірургів.
  • ендоскопічні, електро- і кріохірургічні види операцій (пункції і біопсії шкіри, м'яких тканин голови та шиї, лімфатичних вузлів, ЛОР-органів, щитовидної залози);
  • електровідсічення і кріохірургія утворень обличчя і шиї;
  • консервативне і хірургічне лікування запальної патології ЛОР-органів в умовах поліклініки;
  • лікування гіпертрофічних і келоїдних рубців;
  • ендоскопічна діагностика і лікування органічної патології ЛОР-органів;
  • проведення ЛОР-процедур (промивання носа, мигдалин);
  • хірургічне лікування передпухлинної патології і новоутворень ЛОР-органів з гістологічним дослідженням в умовах стаціонару.

Освіта

• 1989 г. – Днепропетровский медицинский институт;
  • 1990 г. – интернатура по хирургии, Днепропетровская государственная медицинская академия.

Курси

• 2006 р. – семінар Корнелл університет, США, онкологія

Участь в асоціаціях

• Українське товариство отоларингологів;
  • Європейське товариство отоларингологів;
  • Асоціація реконструктивних хірургів.

Виконувані процедури

• електровідсічення і кріохірургія утворень обличчя і шиї;
  • лікування гіпертрофічних і келоїдних рубців;
  • ендоскопічна діагностика і лікування органічної патології ЛОР-органів;
  • проведення ЛОР-процедур (промивання носа, мигдалин);

Перевірені відгуки про лікаря

446 Відгуки
Валерій 22 Липень 2021
Лікар дуже приємний в спілкуванні. Гарний спеціаліст та професіонал своєї справи, поставив точний діагноз і направив куди мені потрібно
Александр 19 Липень 2021
Очень понравился прием. Все прошло отлично. Доктор профессиональный. Сразу понял проблему. Судя по тому что мы лечимся три дня, но эффект уже есть. Он подобрал правильное лечение.
Ярема 13 Травень 2021
Лікар не запропонував альтернативного лікування. Призначений курс лікування я вже проходив і не допомогло
Валентина 19 Травень 2021
Дуже гарний лікар. Допоміг вирішити проблему моєї мами. Велика подяка за допомогу.
Михайло 28 Січень 2021
Лікар все чітко розказав, подивився. Зауважень до лікаря не маю.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ