Лікар Дерматолог Глухенький Євгеній Вікторович на Doc.ua

Відгуки про Глухенький Євгеній Вікторович

Консультація від700 грн
Веде прийом як дерматовенеролог. Отримав почесні грамоти від Міністерства охорони здоров'я України, а також від організації «Союз Чорнобиль України». Лікар проводить видалення доброякісних новоутворень шкіри, папілом, бородавок. Займається лікуванням атопічного дерматиту, себорейного дерматиту, псоріазу, екземи та ін.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 703 відгуки

Максим 05 Квітень 2024
Лікар гарний спеціаліст, все мені пояснив та розповів по моїй проблемі з якою звертався. Рекомендую
Лариса 25 Березень 2024
 Проблему маю понад рок і раніше зверталася до інших лікарів, але не було результату. Лікар мені допоміг і є покращення. Планую звернутися до лікаря на повторний прийом
Нікіта 22 Березень 2024
Цілком задоволений візитом до лікаря, отримав все, на що розрахувував, дякую.
Анна 18 Березень 2024
Дуже приємна атмосфера. Лікар дуже кваліфікований спеціаліст, одразу визначив проблему і знає що робити з проблемою, виписав ліки, прохожу лікування. Візитом до лікаря задоволена
Вероника 18 Березень 2024
 Доктор квалифицированный, поставил диагноз, проходим лечение, первые впечатления хорошие, надеемся что лечение поможет
Дарʼя 18 Березень 2024
Все було добре, швидко поставлено діагноз, роботою лікаря задоволена
Богдан 15 Березень 2024
Чудовий фахівець, визначив проблему та поставив діагноз буквально за пів хвилини, призначив лікування, дякую.
Наталія 08 Березень 2024
Лікар мене втішив, тому що у мене дерматит, він одразу зрозумів  мою проблему, назначив лікування, не виписував дорогих ліків, а порекомендував те що можна купувати в будь-якій аптеці. Я дуже задоволена візитом, лікування вже допомагає та я бачу результат.
08 Березень 2024
Сподобалось усе - дуже приємний та (як на мій погляд) професійний лікар. Обирала його за рейтингом, сподіваюсь, що він справдиться.
Юлія 09 Лютий 2024
Лікар дуже сподобався, лікар який зразу встановив діагноз. Спілкування з лікарем було приємним, ніякого дискомфорту, все було влучно, лікуємося, всім задоволені