Лікар Дерматолог Глухенький Євгеній Вікторович на Doc.ua

Відгуки про Глухенький Євгеній Вікторович

Веде прийом як дерматовенеролог. Отримав почесні грамоти від Міністерства охорони здоров'я України, а також від організації «Союз Чорнобиль України». Лікар проводить видалення доброякісних новоутворень шкіри, папілом, бородавок. Займається лікуванням атопічного дерматиту, себорейного дерматиту, псоріазу, екземи та ін.

Перевірені відгуки про лікаря 698 відгуків

Тетяна 26 Квітень 2024
Гарні враження, лікар сподобався, зверталася вже другий раз, дуже професійний
Катерина 26 Квітень 2024
Врач хороший, отзывчивый, очень хорошо все объясняет, выписал лечение, впечатление хорошее.
Світлана 15 Квітень 2024
Дуже гарний лікар.
Любомир 12 Квітень 2024
Враження від прийому позитивні, отримав консультацію, мене все влаштувало, дякую.
Ольга 12 Квітень 2024
На прийомі все влаштувало, дякую.
Максим 05 Квітень 2024
Лікар гарний спеціаліст, все мені пояснив та розповів по моїй проблемі з якою звертався. Рекомендую
Лариса 25 Березень 2024
 Проблему маю понад рок і раніше зверталася до інших лікарів, але не було результату. Лікар мені допоміг і є покращення. Планую звернутися до лікаря на повторний прийом
Нікіта 22 Березень 2024
Цілком задоволений візитом до лікаря, отримав все, на що розрахувував, дякую.
Анна 18 Березень 2024
Дуже приємна атмосфера. Лікар дуже кваліфікований спеціаліст, одразу визначив проблему і знає що робити з проблемою, виписав ліки, прохожу лікування. Візитом до лікаря задоволена
Вероника 18 Березень 2024
 Доктор квалифицированный, поставил диагноз, проходим лечение, первые впечатления хорошие, надеемся что лечение поможет
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right