Лікар Дерматолог Глухенький Євгеній Вікторович на Doc.ua

Глухенький Євгеній Вікторович

Веде прийом як дерматовенеролог. Отримав почесні грамоти від Міністерства охорони здоров'я України, а також від організації «Союз Чорнобиль України». Лікар проводить видалення доброякісних новоутворень шкіри, папілом, бородавок. Займається лікуванням атопічного дерматиту, себорейного дерматиту, псоріазу, екземи та ін.

Має деклараційний патент на корисну модель за результатами формальної експертизи "Спосіб прогнозування перебігу гострих лейкемій у дітей старше 6 років, по щільності кісткової тканини".

В 1993 р. було присвоєно 3 категорію "Учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в 1989 р".

У 2001 році отримав почесну грамоту міністерства охорони здоров'я України за «Багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток охорони здоров'я, зміцнення структури галузі, організацію та надання лікувально-діагностичної допомоги населенню, впровадження нових методів діагностики і лікування, професіоналізм, відданість справі та активну громадянську позицію».

У 2009 році отримав почесну нагороду Всеукраїнської громадської організації "Союз Чорнобиль України" - орденом "За заслуги", "За активну громадську позицію, гуманність, милосердя, сердечне ставлення до людей, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи".

Досвід роботи:

• 1987 р. – старший лаборант з вищою освітою, відділення ендокринології клініки Центру;
  • 1990 р. – ультразвукова діагностика захворювань органів черевної порожнини при Київському НДІ клінічної та експериментальної хірургії;
  • 1990 р. – лікар ультразвукової діагностики відділення функціональної діагностики клініки;
  • 1992 р. – лікар ультразвукової діагностики поліклініки радіаційного реєстру;
  • 1993 р. – завідувач відділенням діагностики клініки;
  • 2011 р. – ... – лікар-дерматовенеролог в ЦП МВД України.

Освіта

• Киевский медицинский институт имени А.А. Богомольца;
  • Украинская военно-медицинская академия.

Курси

• курс "Ультразвукова діагностика захворювань органів черевної порожнини" при Київському НДІ клінічної та експериментальної хірургії

Виконувані процедури

• дерматоскопія;
  • трихоскопія;
  • кріодеструкція;
  • електро- і лазерна коагуляція.

Перевірені відгуки про лікаря

698 Відгуки
Тетяна 26 Квітень 2024
Гарні враження, лікар сподобався, зверталася вже другий раз, дуже професійний
Катерина 26 Квітень 2024
Врач хороший, отзывчивый, очень хорошо все объясняет, выписал лечение, впечатление хорошее.
Світлана 15 Квітень 2024
Дуже гарний лікар.
Любомир 12 Квітень 2024
Враження від прийому позитивні, отримав консультацію, мене все влаштувало, дякую.
Ольга 12 Квітень 2024
На прийомі все влаштувало, дякую.