4.4

Сарбей Євгенія Ігорівна

Лікар першої категорії
10 років досвіду
Дорослі
Євгенія Ігорівна спеціалізується на лікуванні гінекологічних проблем і питань репродуктології. Маючи вагомий досвід роботи, лікар максимально коректно і чітко встановлює діагноз і допомагає в ефективному лікуванні.
Мати і дитя на Правом березі
ул. Макеевская, 8на карті
Оболонськийм. Оболонь
Онлайн - запис
Виберіть час прийому для запису онлайн
Нд 25 Липень Пн 26 Липень Вт 27 Липень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
4.4
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Тематичні цикли удосконалення:
    • 2009 р. – «УЗД в гінекології»;
    • 2011 р. – «Захворювання шийки матки»;
    • 2013 р. – «Базисна лапароскопічна хірургія», міжнародна тренінгова програма FLS (Торонто, Канада);
    • 2015 р. – «Ендоскопічна хірургія»;
  • Науково-практичні конференції і майстер-класи:
    • 2013, 2014, 2015, 2016 рр. – «Нове обличчя гінекологічної хірургії», м. Київ;
    • 2014 р. – майстер-клас «Сучасні методи оперативної лапароскопії в гінекологічній практиці», м. Донецьк;
    • 2014 р. – майстер-клас «Малоінвазивна хірургія в гінекології: труднощі та шляхи їх вирішення», м. Одеса;
    • 2016 р. – майстер-клас «Малоінвазивна ниткова пластика», м. Київ.
  • консультативний прийом;
  • допоміжні репродуктивні технології;
  • оперативна гінекологія.

Освіта

• 2006 г. – Донецкий государственный медицинский университет им. М. Горького по специальности лечебное дело.

Курси

• Тематичні цикли удосконалення:
    • 2009 р. – «УЗД в гінекології»;
    • 2011 р. – «Захворювання шийки матки»;
    • 2015 р. – «Ендоскопічна хірургія»;
  • Науково-практичні конференції і майстер-класи:
    • 2013, 2014, 2015, 2016 рр. – «Нове обличчя гінекологічної хірургії», м. Київ;
    • 2016 р. – майстер-клас «Малоінвазивна ниткова пластика», м. Київ.

Лікування захворювань

• оперативна гінекологія.

Перевірені відгуки про лікаря

7 Відгуки
Елизавета 16 Грудень 2020
К сожалению доктор не комментировала все что происходило, у меня был обычный осмотр у гинеколога без УЗИ. Комментариев не было и это мне не понравилось. Хотелось бы чтобы доктор свои действия озвучивал.
Виктория 05 Жовтень 2020
Доктор очень внимательная. Осмотр был скрупулёзный, уделила достаточно времени. Все объяснила и мне это очень понравилось. Приемом осталась довольна.
Ирина 31 Липень 2020
Мене все задовільнило, я вдячна. Мені дуже сподобалося приймання. Дуже чемно. Дуже уважно. Лікар віднісся до мене дуже уважно. Надав мені рекомендації.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ