Лікар Офтальмолог Куц Євгеній  Сергійович на Doc.ua

Куц Євгеній Сергійович

Куц Євгеній Сергійович займається первинною діагностикою всіх очних захворювань. Безконтактно і абсолютно безболісно проводить всі методи офтальмологічної діагностики на найсучасніших апаратах. Ґрунтуючись на даних обстежень, встановлює заключний діагноз і розписує необхідний курс лікування.

Освіта

• Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа», 2019 р.
  • Інтернатура з урахуванням НМУ ім. А.А. Богомольця

Курси

• Тренінг «Консервативне лікування дисбінокулярної амбліопії», 2019
  • Тренінг «Підбір мультифокальних МКЛ», 2019
  • Науково-практичний семінар Застійні диски зорових нервів. Набряк? Застій? Ішемія?», 2020 р.
  • Онлайн-конгрес «Сучасні підходи до діагностики та лікування глаукоми», 2021 р.
  • Майстер-клас «Складні випадки у практиці офтальмолога», 2021 р.
  • Тренінг Американської медичної академії "Демодекозний блефарит", 2021р.
  • Вебінар “Пресбіопія. Змінюємо стереотипи”, 2022р

Участь в асоціаціях

• Учасник Асоціації фахівців з офтальмопластики та очного протезування.

Виконувані процедури

• Комп’ютерна діагностика зору
  • комп’ютерна периметрія
  • ОКТ (оптична когерентна томографія ока)

Перевірені відгуки про лікаря

20 Відгуки
Яна 07 Травень 2024
Сподобалось відношення, пояснення, запропонували роздрукувати знимки, детально усе пояснили й направили на госпіталізацію й порадили в яку клініку для цього краще звернутись.
Ксенія 30 Квітень 2024
Даний лікар мені сподобався. Вирішив усі мої питання, назначив хороше лікування, надав усі необхідні рекомендації. Загалом візит пройшов дуже добре.
Антоніна 16 Квітень 2024
Чудовий візит, лікар усе чітко пояснив, надав хороші рекомендації. Дуже вдячні лікарю за хороший візит.
Валерій 26 Березень 2024
Прийом сподобався, лікар дуже ввічливий, приємний і уважний. Лікар також дуже сподобався дитині.
Олександр 27 Лютий 2024
Візит пройшов чудово.