Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Карапетян Еліз Мартиновна на Doc.ua

Відгуки про лікаря Карапетян Еліз Мартиновна

Лікар другої категорії
16 років досвіду
Дорослі
Діти
Лікар гінеколог дитячого та підліткового віку, проводить УЗД при вагітності, антигомотоксичну терапію і мезотерапію, що особливо актуально при лікуванні запальних захворювань ОМТ і безпліддя
Медичний центр «Особливий»
ул. Хорива, 3Ана карті
Подільськийм. Поштова площа
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Ср 22 Вересень Чт 23 Вересень Пт 24 Вересень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
211 Відгуки
Виктория 06 Вересень 2021
Потрясающий врач, очень хороший профессионал. Буду у доктора и в дальнейшем лечиться
Аліна 15 Червень 2021
Дуже приємний лікар, все мені пояснила, дала відповіді на всі питання. Я дуже задоволена прийомом.
Леся 20 Травень 2021
Лікарка знає свою справу, відповідає на будь-які питання, все пояснює. Чудова людина
Мия 15 Квітень 2021
Все сподобалось. Швидко, професійно
Юлия 17 Лютий 2020
Лікар добросовісно відноситься до клієнтів і пам;ятає про них. Рекомендую. Лікування призначене вирішило всі проблеми (інфекційне захворювання).
Ксения Фесан 25 Березень 2021
Элиз Мартиновна, врач от Бога! Очень гениальная, внимательная, отличный специалист!
Оксана 15 Березень 2021
Врач от бога. Человек обладает не стандартным мышлением, как специалист она очень хороший и внимательная к деталям. В целом осталась довольна визитом
Ирина 25 Січень 2021
Лікарка все говорила по суті й видно що вона хороший фахівець. Нічого лишнього не говорила, конструктивна була розмова, уважно провела огляд та назначила необхідне для мене лікування. Рекомендую всім
Ирина 10 Грудень 2020
Мені дуже сподобався лікар. Я в захваті від лікаря.
Елена 23 Жовтень 2020
Врач внимательная и знающая своё дело. Очень аккуратна. Осталась довольна приемом.
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Лікарі поблизу